بازگشت والیبال ایران به رده هشتم جهان/ ژاپن در رده بندی زنده جهانی بازهم صعود کرد
بازگشت والیبال ایران به رده هشتم جهان/ ژاپن در رده بندی زنده جهانی بازهم صعود کرد

تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل هلند، در رده هشتم جهان قرار گرفت. به گزارش حاشیه ورزش، در پایان سومین روز از لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال، تیم ملی ایران با پیروزی مقابل هلند موفق شد در رده بندی زنده جهانی، به رده هشتم جهان بازگردد. همچنین ژاپن رقیب جدی ایران در این […]

تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل هلند، در رده هشتم جهان قرار گرفت.

به گزارش حاشیه ورزش، در پایان سومین روز از لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال، تیم ملی ایران با پیروزی مقابل هلند موفق شد در رده بندی زنده جهانی، به رده هشتم جهان بازگردد.

همچنین ژاپن رقیب جدی ایران در این رده بندی، با عملکرد فوق العاده و کسب سه پیروزی پیاپی توانست در رده ششم جهان بایستد؛ این درحالی است که قبل از شروع این مسابقات ژاپن در رده نهم جهان ایستاده بود.

گفتنی است که پیش از شروع این رقابت ها تیم ملی والیبال ایران در رده هشتم جهان قرار داشت که  پس از شکست مقابل ژاپن با یک پله سقوط در رده نهم جهان ایستاد اما ملی پوشان با پیروزی در بازی آخر مقابل هلند توانستند دوباره به جایگاه هشتم جهان بازگردد.

لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ در حالی در شهر ریمینی ایتالیا آغاز شده است که این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خرداد آغاز شده و تا دوم تیر به مدت ۲۷ روز ادامه خواهد داشت.