بازیکنان پرسپولیس مشکلات مالی را فراموش کنند و تمرکزشان روی بازی با پیکان باشد
بازیکنان پرسپولیس مشکلات مالی را فراموش کنند و تمرکزشان روی بازی با پیکان باشد
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم برای بازی پایانی لیگ باید مشکلات مالی را فراموش کنند.

به گزارش حاشیه ورزش پایان رافت، درباره پیروزی پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: با توجه به حساسیت بازی برای پرسپولیس، در نیمه اول پرسپولیس به دنبال ارزیابی حریف بود اما هرچه به دقایق پایانی بازی نزدیک شدیم، پرسپولیس توانست برتری خود را به حریف دیکته کند و در نهایت هم برنده از زمین مسابقه خارج شود. همه می‌دانند پیروزی در این دیدار چقدر برای پرسپولیس اهمیت داشت و به همین خاطر تیم با هوشیاری بازی را آغاز کرد و سعی داشت با استفاده از بازی منطقی برابر حریف برنده بازی باشد.

وی افزود: در نیمه دوم با حضور امید عالیشاه و مهدی عبدی، خط حمله پرسپولیس بهتر کار کرد و توانست فرصت‌های متعددی ایجاد کند. اگر بازیکنان کمی دقت می‌کردند می‌توانستد گل‌های بیشتری به ثمر برسانند و بازی حتی با نتیجه ۵ بر یک یا ۶ بر یک به پایان برسد. تراکتور هم در این با بازی چند فرصت خوب داشت اما تعداد فرصت‌های پرسپولیس به مراتب بیشتر از حریف بود.

رافت اضافه کرد: مهدی عبدی ستاره میدان بود و بسیار تاثیرگذار بازی کرد. او گل‌های ارزشمندی برای پرسپولیس زد و حالا پرسپولیس ۹۰ دقیقه با قهرمانی فاصله دارد. الان دیگر بازیکنان باید مشکلات مالی را فراموش کنند و سعی کنند با حداکثر توان در بازی آخر به میدان بروند تا در نهایت پرسپولیس قهرمان شود. من امیدوارم بازیکنان با تمرکز بالا به مصاف پیکان بروند و هواداران را خوشحال کنند.

او درباره مصاف پرسپولیس برابر پیکان هم گفت: در هفته‌های اخیر پیکان متفاوت‌تر از نیم فصل نخست بازی کرده و نشان داده تیم بسیار خوبی است. مطمئنا پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد و تیم باید هرچه در توان دارد بگذارد تا در این دیدار برنده از زمین خارج شود. من فکر می‌کنم پرسپولیس می تواند این تیم را هم شکست دهد.