باز هم مدال تیراندازی؟
باز هم مدال تیراندازی؟
تیراندازان تنها نمایندگان ایران در روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو هستند.

به گزارش حاشیه ورزش، روز چهارم المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای نمایندگان ایران روز شلوغی نیست و تنها تیراندازان فردا، سه‌شنبه در خط آتش بخش میکس این رشته قرار می‌گیرند.

چهار تیرانداز در دو بخش تفنگ و تپانچه به رقابت با حریفان خود می‌پردازند. جواد فروغی که اولین مدال تاریخ تیراندازی ایران در المپیک را به دست آورد همراه با هانیه رستیمان تیم میکس تپانچه را تشکیل می‌دهند و نجمه خدمتی و مهیار صداقت هم تیم ایران در بخش تفنگ هستند.

 

تیم میکس تپانچه بادی  ۱۰ متر 

تیم ایران با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستیمان از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح رقابت خود را در مرحله مقدماتی تپانچه بادی ۱۰ متر آغاز می‌کنند. در این مسابقه ۲۰ تیم در خط آتش قرار می‌گیرند.

فروغی در بخش انفرادی تپانچه بادی ۱۰ متر اولین مدال تاریخ تیراندازی ایران در المپیک و اولین طلای کاروان ایران در توکیو را به دست آورد. باید دید که او می‌تواند همراه با رستمیان مدال دیگری برای ایران کسب کند یا خیر.

 

تیم میکس تفنگ بادی ۱۰ متر 

نجمه خدمتی و مهیار صداقت از ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه در خط آتش مرحله مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر قرار می‌گیرند. ۲۹ تیم در این مرحله به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
این اولین مسابقه نجمه خدمتی در المپیک توکیو محسوب می‌شود اما مهیار صداقت در بخش انفرادی تفنگ‌بادی عملکرد خوبی داشت اما در نهایت نهم شد و با اختلاف بسیار کم از رسیدن به فینال بازماند.