باورمان نمی‌شود که انقدر راحت از مسابقات کنار رفتیم
باورمان نمی‌شود که انقدر راحت از مسابقات کنار رفتیم
سرمربی سپاهان گفت: خوش شانس نبودیم و خودمان هم باورمان نمی‌شود انقدر راحت از مسابقات کنار رفتیم.

به گزارش حاشیه ورزش، محرم نویدکیا پس از شکست ۵ بر ۲ تیمش مقابل الدحیل اظهار کرد: خودم هم باورم نمی‌شود و نمی‌دانم چه باید بگویم. از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. به خاطر همزمان نبودن بازی‌ها در این بازی ریسک کردیم. آمده بودیم بازی را ببریم و مجبور بودیم به خاطر شرایط ساعت برگزاری بازی‌ها و بازی بعدی التعاون، تفاضل گل‌مان را بالا نگه داریم. تک موقعیت‌های حریف وارد دروازه ما می‌شد و موقعیت‌های ما وارد دروازه الدحیل نمی‌شد اما در نیمه دوم هر دو تیم موقعیت‌های یکسانی داشتند.

او ادامه داد: متاسفانه بازی را واگذار کردیم و از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. همه مسئولیت شکست با من است و بازیکنانم همه تلاش‌شان را انجام دادند. به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم. خودمان هم باورمان نمی‌شود انقدر راحت از مسابقات کنار رفتیم. در این بازی خوش شانس نبودیم. ما نیاز به برد داشتیم و بازیکنان بیش از حد اصرار می‌کردند که در ضربات آخر با دقت عمل کنند. بازیکنانم واقعا می‌خواستند با تمام وجود به تیم‌شان کمک کنند اما متاسفانه این دقت زیاد باعث از دست دادن فرصت‌ها می‌شود.

سرمربی سپاهان درباره میزبانی مسابقات گفت: این‌گونه بازیکنان را از بین می‌بریم و امیدوارم سال آخر برگزاری مسابقات به صورت متمرکز باشد. این‌که مدت طولانی بازیکنان در یک جا بمانند و یک نوع غذا بخورند و از خانواده دور باشند بسیار سخت است. باید به آن‌ها خسته نباشید بگویم. امیدوارم سال بعد مثل گذشته برگزار شود و همه تیم‌ها به یک اندازه شانس داشته باشند و از میزبانی‌شان استفاده کنند. امیدوارم سال بعد قوی‌تر وارد مسابقات شویم.