باید در استقلال اتحاد و همدلی شکل بگیرد
باید در استقلال اتحاد و همدلی شکل بگیرد
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید مصطفی آجرلو می‌تواند شرایط بهتری را در باشگاه استقلال به ارمغان بیاورد.

به گزارش حاشیه ورزش، ستار همدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، درباره انتخاب مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال اظهار کرد: خوشحالم مدیری انتخاب شده است که تجربه خوبی دارد و این نوید را می‌دهد که ایشان بهتر از افراد قبلی باشد. امیدوارم اتحاد و همدلی در استقلال به وجود بیاید و آقای آجرلو بتواند این اتحاد را ایجاد کند. امیدوارم ایشان با برنامه باشد و استقلال را به روزهای خوب خودش برگرداند.

او در خصوص حضور مجتبی عبداللهی و مهدی افضلی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال و تاثیرگذاری آن‌ها در جمع هیات مدیره خاطرنشان کرد: در هیات مدیره افراد ورزشی خوبی وجود دارند. ما آن‌ها را قضاوت نمی‌کنیم. چیزی که مهم است، عملکرد این اعضا است و امیدوارم همه این دوستان بتوانند کارهای بزرگی انجام بدهند و موفق شوند استقلالی‌ها را خوشحال کنند.

همدانی درباره حضور پرویز مظلومی و محمد مومنی در هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: آقای مومنی یک آدم تحصیل‌کرده‌ای است که از مدیران باسواد ما است و تجربه خوبی دارد. او یکی از اخلاق‌مدارها است. آقای مظلومی هم یکی از پیشکسوت‌های خوب ما است. امیدوارم آن‌ها بتوانند اتحاد را در استقلال ایجاد کنند و شاهد یک استقلال نوین باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره آینده آبی‌پوشان با وجود تغییرات پیش آمده تاکید کرد: من خوشبین هستم با وجود کادر مدیریت جدید اتفاقات خوبی در استقلال رخ دهد و آرزو می‌کنم شاهد موفقیت استقلال باشیم.