با زیدان مذاکره نداشته‌ایم
با زیدان مذاکره نداشته‌ایم
مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن ترجیح می‌دهد که پاسخ زلاتان را ندهد. او درباره آخرین وضعیت ام‌باپه و همچنین شایعه مذاکره با زیدان صحبت کرد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت ۱، پاری سن ژرمن زمستان شلوغی را تجربه خواهد کرد چرا که باید تکلیف ام‌باپه را هرچه سریعتر مشخص کند.

لئوناردو درباره آخرین وضعیت این بازیکن گفت: ما رابطه بسیار خوبی با خانواده ام‌باپه داریم و بیشتر اوقات با هم صحبت می‌کنیم. ام‌باپه آرام است و ما هم فعلا برای تمدید قرارداد او زمان داریم و دلیلی ندارد که نگران باشیم.ام.باپه بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است و این طبیعی است که ما دوست داشته باشیم او در تیم بماند.

مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن درباره انتقاد تند زلاتان گفت: من پاسخ زلاتان را نمی‌دهم. سکوت بهترین پاسخ به او است. نقش من دفاع از پاری سن ژرمن و کار کردن در راستای برآورده کردن خواسته‌های تیم است. من فکر می‌کنم وجهه پاری سن ژرمن در خارج از فرانسه بهتر از داخل فرانسه است.

او درباره مذاکره باشگاه با زیدان گفت: به هیچ وجه با زیدان مذاکره‌ای نداشته.ایم. چه در دوران توخل و چه اکنون در دوران پوچتینو هیچ مذاکره‌ای با زیدان نداشته‌ایم.

لئوناردو درباره راموس گفت: اصلا پیش بینی نمی‌کردیم که راموس ۴-۵ ماه نتواند تیم را همراهی کند. خوشبختانه اکنون شرایط او خوب است و در ادامه فصل به این بازیکن و شخصیت او نیاز داریم.

او در پایان گفت: ما در تیم دو بازیکن ۲۲ ساله به نام های اشرف حکیمی و دوناروما را داریم که از بهترین‌ها در جهان هستند.