برای نتیجه گیری در المپیک نیاز به تغییر رویکرد داریم
برای نتیجه گیری در المپیک نیاز به تغییر رویکرد داریم
ملی پوش بسکتبال ایران گفت: مقابل فرانسه خیلی خوب بازی کردیم، اما برای موفقیت در المپیک نیاز به تغییر رویکرد داریم.

به گزارش حاشیه ورزش، سعید داور پناه پس از شکست تیم ملی بسکتبال ایران برابر فرانسه در بازی های المپیک توکیو بیان کرد: ما به المپیک آمده بودیم که سه بازی خوب انجام دهیم. با وجود اینکه همه می گفتند گروه ما سخت  است اما به غیر از بازی با آمریکا  در دو بازی دیگر خوب  کار کردیم و شخصیت خوبی از خودمان نشان دادیم. فرانسه موفق به شکست آمریکا شده بود اما ما مقابلش خیلی خوب بازی کردیم.

داور پناه در پاسخ به این پرسش که برنامه‌ای که برای بازی با فرانسه داشتند را توانستند کاملاً در زمین اجرا کنند، تاکید کرد: بله ما خیلی خوب کار کردیم. مقابل تیمی که قهرمان جهان است و آمریکا را شکست داده است با اختلاف ۱۷ امتیاز شکست خوردیم. از طرفی بهترین بازیکن ما با مصدومیت بازی کرد. الان هم خدا را شکر همه از بازی راضی هستند و دیگر این رویداد برای ما تمام شد.

ملی پوش بسکتبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا وداع زود هنگام با المپیک برایشان سخت نیست، تصریح کرد: چرا خیلی سخت است، اگر در سال بتوانیم ۶۰ تا ۷۰ مسابقه اروپایی داشته باشیم خیلی برایمان موثر است. تنها فرق ما با کشورهایی نظیر فرانسه این است که در سال ۱۳۰ تا ۴۰ بازی انجام می‌دهند اما ما شاید ۲ تا ۳ بازی با کشورهای اروپایی هم در سال نداشته باشیم. ۳۰ بازی هم با کشورهای اروپایی در سال داشته باشیم قضیه برایمان خیلی فرق می‌کند. برای حضور موفق تر در المپیک ۱۰۰ درصد باید رویکرد تغییر کند.