بنا: امیدوارم کشتی در المپیک آبرو داری کند/ حاضرم طلا بگیریم اما به من مربی پاداش ندهند
بنا: امیدوارم کشتی در المپیک آبرو داری کند/ حاضرم طلا بگیریم اما به من مربی پاداش ندهند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم کشتی در المپیک آبرو داری کند و من حاضرم مدال طلا بگیریم حالا به من مربی پاداشی ندهند. به گزارش حاشیه ورزش،  محمد بنا در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی فرنگی در حضور نوبخت، سلطانی فر و صالحی امیری، در جمع خبرنگاران بیان کرد: اینکه مسئولان وقت گذاشتند […]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم کشتی در المپیک آبرو داری کند و من حاضرم مدال طلا بگیریم حالا به من مربی پاداشی ندهند.

به گزارش حاشیه ورزش،  محمد بنا در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی فرنگی در حضور نوبخت، سلطانی فر و صالحی امیری، در جمع خبرنگاران بیان کرد: اینکه مسئولان وقت گذاشتند و به اردو آمدند باعث انگیزه شد ونشان می دهد به مقوله ورزش و کشتی اهمیت می دهند و کمک می کنند با تلاش بیشتر کارمان را ادامه دهیم.

او در خصوص اینکه آیا درخواستی از نوبخت داشتید، گفت: صحبت های لازم در این باره توسط دبیر انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد پاداش مدال های المپیک تصریح کرد: مسئله پاداش که مشخص است. البته ۲۰۰ سکه سال قبل تکرار شده و جایزه معقولی است امیدوارم بچه ها تلاش کنند و بهترین نتیجه را بگیرند.

بنا در مورد اینکه آیا قول مدال می‌دهید گفت: نمی توان قول 100درصد داد ولی بچه های ما بهترین‌های دنیا هستند. همه تلاش خود را در این دو سال و نیم کردیم. یک سهمیه کمتر گرفتیم ولی ۵ سهمیه هم خوب است.

بنا در خصوص اینکه قبلا گفته بود پاداش فوتبال با سایر رشته‌ها قابل مقایسه نیست، افزود: طبیعتا فوتبال مقوله دیگری است و نمی توان در مسائل مالی و قرارداد آن نه در ایران و نه در دنیا ورود کرد. پاداش المپیکی ها با سال های قبل برابر است.

وی در مورد اینکه پاداش دوره قبل ۳۰۰ سکه طلا بوده است، یادآوری کرد: از نظر اقتصادی مشکلات داریم. باید بدانند گرفتن طلا صدها میلیارد ارزش دارد. در کنار آن هم دولت این جایزه را می دهد و کمیته المپیک ۱۰ هزار دلار و شهرها و استان ها هم به مدال آوران جایزه و پاداش می‌دهند.

او در مورد نظر خود نسبت به اینکه جوایز مربیان نصف ورزشکاران مدال آور است، گفت: من حاضرم ورزشکارانم مدال طلا بگیرند اما  به ما پاداش ندهند.

بنا  در پایان گفت: هیچ دوره ای را مانند این دوره ندیدم که از شرایط و امکانات رضایت داشته باشیم و باید از آقای دبیر و کادرش تشکر کنیم و امیدوارم در المپیک آبروداری کنیم.