بهترین تیم فوتبال ناشنوایان عازم برزیل می‌شود
بهترین تیم فوتبال ناشنوایان عازم برزیل می‌شود
کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: هر چند در دوره قبل فوتبال در جایگاه هشتم قرار گرفت، اما این دوره تنها به سکو فکر می‌کنیم و برای رسیدن به این جایگاه تلاش خواهیم کرد.

علیرضا بسیج در گفت وگو با حاشیه ورزش، اظهار کرد: برای آماده‌سازی جهت شرکت در المپیک، 10 مرحله اردو داشتیم که در حال حاضر وضعیت بازیکنان با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته‌اند، راضی‌کننده است و آماده شرکت در مسابقات هستند.

وی یکی از مشکلات بازیکنان را نداشتن زمین چمن طبیعی مناسب عنوان کرد و گفت: در شروع تمرینات نبود زمین چمن مناسب تا حدودی شرایط سختی را برای بازیکنان بوجود آورده بود که با تلاش فدراسیون این مشکل در اردوی آخر مرتفع شد و بازیکنان 4 جلسه تمرینات خود را در زمین چمن طبیعی پیگیری کردند، هر چند انتظار انجام تمرینات بیشتری در زمین چمن طبیعی داشتیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان همچنین در ارزیابی از وضعیت تیم برای شرکت در مسابقات، اظهار کرد: با وجود این که 4 دوره در المپیک حضور داشتم، اما به جرات می‌توانم بگویم که این دوره یکی از بهترین تیم ‌های فوتبال ناشنوایان که متشکل از جوانان و افراد باتجربه است، عازم المپیک می‌شود. با همدلی و انسجامی که در حال حاضر بین بازیکنان وجود دارد، تنها به سکو فکر می کنیم و سعی داریم این دوره بهترین نتیجه تاریخ را رقم بزنیم.

بسیج در ارزیابی از حریفان المپیکی، گفت: اوکراین، آلمان، ایتالیا، برزیل و ترکیه تیم های مدعی در فوتبال ناشنوایان هستند که همیشه در ادوار گذشته صاحب مدال بودند، البته تیم ما نیز با تحولاتی که در آن ایجاد شده شرایطی متفاوت نسبت به دوره‌های قبل دارد و هدف تنها قرار گرفتن روی سکو است.

وی در پایان اولین دیدار تیم ایران را 10 اردیبهشت ساعت 2 به وقت برزیل برابر ایتالیا عنوان کرد.