بهترین سال مثلث خط حمله تیم ملی در اروپا با زدن 55 گل
بهترین سال مثلث خط حمله تیم ملی در اروپا با زدن 55 گل

سه مهاجم اصلی تیم ملی فوتبال ایران امسال عملکرد بسیار خوبی در تیم های خود داشتند. به گزارش حاشیه ورزش، رقابت های لیگ پرتغال نیز به مانند لیگ های روسیه و یونان به پایان رسید تا پرونده این فصل از رقابت ها بسته شود. تیم سردار آزمون قهرمان، تیم مهدی طارمی نایب قهرمان و تیم […]

سه مهاجم اصلی تیم ملی فوتبال ایران امسال عملکرد بسیار خوبی در تیم های خود داشتند.

به گزارش حاشیه ورزش، رقابت های لیگ پرتغال نیز به مانند لیگ های روسیه و یونان به پایان رسید تا پرونده این فصل از رقابت ها بسته شود. تیم سردار آزمون قهرمان، تیم مهدی طارمی نایب قهرمان و تیم آ.اک آتن یونان در رده چهارم قرار گرفت.

نکته جالب درخشش فردی بازیکنان تیم ملی در خط حمله بود و توانستند روی هم ۴۸ گل در رقابت های لیگ به ثمر برسانند و در مجموع ۵۵ گل در این فصل به ثمر برسانند.

مهدی طارمی ۱۶ گل در لیگ؛ ۲۲ گل مجموع

مهدی طارمی توانست ۱۶ گل در رقابت های لیگ به ثمر برساند و با احتساب گلهایی که در لیگ قهرمانان و جام حذفی به ثمر رساند توانست ۲۲ گل به ثمر برساند.

سردار آزمون ۱۹ گل در لیگ و مجموع

آزمون نیز توانست ۱۹ گل به ثمر برساند ولی در دیدار هفته آخر غایب بود و هم تیمی او زیوبا آقای گل شد.

کریم انصاری فرد ۱۳ گل در لیگ؛ ۱۴ گل مجموع

کریم انصاری فرد نیز در لیگ یونان درخشش خوبی داشت و تواسنت ۱۳ گل در سوپر لیگ این کشور به ثمر برساند و در مجموع فصل را با زدن ۱۴ گل باشگاهی به اتمام رساند.

حالا دراگان اسکوچیچ و میلیون ها هوادار تیم ملی فوتبال ایران امیدوار هستند این ستاره ها در دیدارهای تیم ملی در خردادماه نیز بدرخشند و بتوانند به تیم ملی برای نزدیک تر شدن به جام جهانی کمک کنند.