بهترین مربی حال حاضر فوتبال جهان از نگاه زلاتان
بهترین مربی حال حاضر فوتبال جهان از نگاه زلاتان
ستاره سوئدی میلان به ستایش از کارلو آنچلوتی پرداخت و او را بهترین سرمربی حال حاضر فوتبال جهان دانست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از رای اسپورت، زلاتان ابراهیموویچ از بازیکنانی است که در باشگاه های زیادی به میدان رفته است. زلاتان سابقه حضور در لیگ سوئد، هلند، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و انگلیس را در کارنامه دارد و با مربیان زیادی کار کرده است. او به ستایش از کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی کنونی رئال مادرید پرداخت و او را بهترین سرمربی حال حاضر فوتبال جهان دانست.

زلاتان که در گفت و گو با رای اسپورت خطاب به آنچلوتی گفت: سلام آقای کارلتو، قبل از هر چیزی موفقیت های اخیرت را با رئال مادرید به تو تبریک می‌گویم. به نظرم تو در حال حاضر در فوتبال جهان شماره یک هستی. من بسیار خوش شانش بودم که افتخار کار کردن با تو را در پاری سن ژرمن به دست آوردم. من خوش شانس بودم که در دوران فوتبالی ام با مربی بزرگی مثل تو آشنا شدم و به همین خاطر می توانم بگویم که بهترین هستی.

او ادامه داد: آقای آنچلوتی من تو را بسیار دوست دارم اما الان دیگر نگویی که ثروتمند نیستی و من باید به تو پول قرض بدهم. تو وضعت بسیار خوب شده است.

کارلو آنچلوتی هم خیلی سریع جواب پیام زلاتان را داد و گفت: پشت این چهره مغرور یک بازیکن حرفه ای بزرگ و یک مهاجم باتجربه وجود دارد. زلاتان جزو معدود بازیکنانی است که از پاس گل دادن بیشتر از گل زدن لذت می برد. او در پاری سن ژرمن اینگونه بود. زلاتان بازیکنی بسیار خوب و شخصیتی خاص دارد.

زلاتان ابراهیموویچ در پاری سن ژرمن ۴۱ بار زیر نظر کارلو آنچلوتی به میدان رفت و توانست قهرمانی در لیگ فرانسه را با این مربی ایتالیایی تجربه کند. زلاتان اکنون در میلان بازی می‌کند و فصل قبل توانست با این تیم قهرمانی در سری A را کسب کند.

انتهای پیام