به خرافات باور دارم و درباره فینال صحبت نمی‌کنم
به خرافات باور دارم و درباره فینال صحبت نمی‌کنم

سنگربان ایتالیا از فینالیست شدن در یورو بسیار خوشحال است. او ترجیح داد که درباره فینال صحبت نکند. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از رای اسپورت، جیجی دوناروما سنگربان جوان ایتالیا در نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ درخشید و با مهار ضربه پنالتی موارتا باعث صعود آتزوری به فینال شد. او بعد از بازی […]

سنگربان ایتالیا از فینالیست شدن در یورو بسیار خوشحال است. او ترجیح داد که درباره فینال صحبت نکند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از رای اسپورت، جیجی دوناروما سنگربان جوان ایتالیا در نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ درخشید و با مهار ضربه پنالتی موارتا باعث صعود آتزوری به فینال شد.

او بعد از بازی درحالی که اشک می ریخت، گفت: اصلا آسان نبود اما با قدرت این بچه ها هر چیزی ممکن است. اسپانیا تیم بسیار قدرتمند و بزرگی است اما ما ایتالیایی ها با قلب خود بازی می کنیم و این است رمز موفقیت ما.

سنگربان ایتالیا ادامه داد: بسیار سخت است که احساس خود را توصیف کرد. می خواهیم از این پیروزی لذت ببریم و آن را به اسپینازولا هدیه کنیم. او با ویدئویی که قبل از بازی منتشر کرد به ما روحیه داد.

دوناروما درباره مهار ضربات پنالتی گفت: با مربی دروازه‌بان‌ها همه چیز را بررسی می کنیم و البته غریزه و احساس خود دروازه بان هم تاثیر گذار است. با سریگو قبل از زدن ضربات صحبت کردم. او چیزهای را به من گفت که اکنون نمی توانم بر زبان آورم.

او درباره بازی فینال گفت: من به خرافات باور دارم و امشب نمی توانم درباره فینال صحبت کنم. فردا صحبت خواهم کرد و امشب جشن می گیریم.