به دنبال کسب مدال در پارالمپیک هستم
به دنبال کسب مدال در پارالمپیک هستم

دارنده نشان‌های رنگارنگ پارالمپیک، جهانی و پاراآسیایی در پرتاب وزنه کلاس ۴۲ F می‌گوید: با توجه به رکوردهای تمرینی‌اش می‌تواند در دومین پارالمپیک پیاپی مدال کسب کند. به گزارش حاشیه ورزش، سجاد محمدیان اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط آب و هوایی کیش که به توکیو شباهت دارد، اردوهایی در این شهر برپا شد. […]

دارنده نشان‌های رنگارنگ پارالمپیک، جهانی و پاراآسیایی در پرتاب وزنه کلاس ۴۲ F می‌گوید: با توجه به رکوردهای تمرینی‌اش می‌تواند در دومین پارالمپیک پیاپی مدال کسب کند.

به گزارش حاشیه ورزش، سجاد محمدیان اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط آب و هوایی کیش که به توکیو شباهت دارد، اردوهایی در این شهر برپا شد.

وی با بیان اینکه چندین بار در رقابت‌های داخلی و خارجی سهمیه ورودی توکیو را کسب کرده‌ام، افزود: به سبب کرونا و تعویق زمان پارالمپیک توکیو چندین بار رکوردگیری داخلی انجام شد که هر بار سهمیه را کسب کردم.

 

محمدیان با بیان اینکه هم‌اکنون در زمین پرتاب‌های ورزشگاه تختی خرم‌آباد تمرین می‌کند، افزود: خدا را شکر وضعیت زمین بسیار خوب است و با تلاش‌های مربی‌ام(مصطفی بهرامی) در آمادگی خوبی قرار دارم.

این ورزشکار لرستانی که در پارالمپیک ریودوژانیرو نشان نقره کسب کرده، در پاسخ به پرسش حاشیه ورزش که می‌تواند در توکیو نیز جزو سه نفر اول باشد؟ گفت: رکوردهای تمرینی‌ام خوب است و اگر این رکوردها را در توکیو تکرار کنم، می‌توانم برای دومین بار مدال پارالمپیک را به دست بیاورم.

 

وی گفت: خوشبختانه فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک شرایط خوبی برای ورزشکاران فراهم کرده‌اند و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

محمدیان بیان کرد: از اداره کل ورزش و جوانان و هیئت جانبازان و معلولان لرستان نیز که به خوبی حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم و امیدوارم با کسب مدال جواب این زحمات بدهم.