بیرانوند گفت :از فولاد سرتر بودیم پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته شده است بیرانوند: از فولاد سرتر بودیم پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته شده است
بیرانوند گفت :از فولاد سرتر بودیم پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته شده است بیرانوند: از فولاد سرتر بودیم پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته شده است
دروازه‌بان پرسپولیس می‌گوید سرخ‌پوشان پایتخت عملکرد بهتری نسبت به فولاد خوزستان داشته‌اند

به گزارش حاشیه ورزش، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی خوبی بود. هفته دوم بود و به خاطر کسب امتیازات شاید تمرکز لازم را نداشتیم. موقعیت داشتیم اما از فولاد سرتر بودیم. هفته دوم است و پرسپولیس با تیم‌های ریشه‌داری بازی کرده است. هواداران نگران نباشند و ما با یک برد به جایگاه مورد نظر می‌رسیم. وقتی باخت در کارنامه‌مان نمی‌آید و خوب بازی می‌کنیم، به نظر من راضی کننده است.

او در ادامه درباره توقف‌های بازی و روی زمین افتادن بازیکنان فولاد گفت: این طبیعی است. وقتی پرسپولیس مالکیت توپ دارد، اینطور می‌شود. فولاد یکی از تیم‌های خوب ماست که در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و بازیکنان خوبی خریده است. این نتیجه عادلانه بود. وظیفه من این است که از دروازه دفاع کنم. از بازیکنان ممنونم که کمک کردند. شرایط خوب است و هواداران نگران نباشند. پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته شده است و گول رسانه‌هایی که از زبان هواداران تحلیل می‌خورند را نخورید. من خودم از آمدن هواداران سوپرایز شدم و امیدوارم در ادامه ما را حمایت کنند. من از هواداران می‌خواهم مثل فولاد به حریف‌های دیگر احترام بگذارند و از ما بیشتر حمایت کنند.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که مشکلی با انتشار قرارداد خود ندارید؟ گفت: این عادلانه نیست که قرارداد بازیکنان مشخص شود. با این کار چه چیزی عاید رسانه‌ها می‌شود؟ بازیکن دارد زحمت می‌کشد. قبلا هم قرارداد بازیکنان ما هم منتشر شده است. قرارداد بازیکنان دارد بالا می‌رود و بازیکنان خوبی به خاطر پول دارند ایران ترک می‌کنند و به کشورهای عربی می‌روند. امسال، سالی است که فکر می‌کنم تا فصل دیگر بازیکنان حتی به خاطر پول هم که شده باشد، در ایران می‌ماند و تیم‌های باشگاهی ما قوی می‌شوند. این روند از امسال شروع می‌شود چون تیم‌ها دارند هزینه می‌کنند.