بیست و هفتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران در مشهد افتتاح شد
بیست و هفتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران در مشهد افتتاح شد
بیست و هفتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران با شرکت ۱۳۰۰ نفر از همکاران ورزشکار و با حضورمدیرعامل، اعضای هیات مدیره، اعضای هیات عامل، احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و همچنین جمعی دیگر از مدیران ارشد بانک ملی ایران در مشهد مقدس افتتاح شد.

حاشیه ورزش : دکتر محمد رضا فرزین در مراسم افتتاحیه این رویداد مهم ورزشی در بانک ملی ایران، اظهارداشت: برگزاری این گونه مناسبت های ورزشی زمینه روحیه نشاط، شادی و اتحاد را در بین همکاران فراهم خواهد کرد.
مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و برگزارکنندگان این المپیاد ورزشی و همچنین تقدیر از حضور همکاران ورزشکار در این رویداد بزرگ ورزشی ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این گونه جشنواره های ورزشی بدون شک با ارتقای سطح سلامت و تقویت و بهبود قوای روحی و جسمی کارکنان شاهد خدمت رسانی بهتر آنها به مشتریان بانک خواهیم بود.
وی در ادامه خواستار برگزاری المپیاد ورزشی برای همکاران خانم نیز در سطح بانک شد.
حسن کاظمی معاون منابع انسانی بانک ملی ایران در این رویداد ورزشی با بیان این که سرمایه گذاری و توسعه فضاهای ورزشی هزینه نیست گفت: برگزاری چنین مسابقاتی موجب رشد، نشاط، شادابی و شادی کارکنان بانک خواهد شد.
وی با بیان این که روح ورزش مردانی با گذشت و ایثارگر می آفریند، اظهار داشت: شهید سنجرانی جزو مردان بزرگ و با اخلاقی بود که گذاشت و گذشت .
مصطفی عاشوری رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی ایران با ارائه گزارشی از روند برگزاری این دوره از المپیاد ورزشی در بانک ابراز داشت: رویداد بزرگ المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران از سال ۱۳۷۳ برگزار شد و در حال حاضر شهر مقدس مشهد میزبان بیست و هفتمین دوره از برگزاری این مسابقات است.
وی افزود: امیدواریم برگزاری این مسابقات به طور مستمر برگزار شود.
لازم به ذکر است؛ بیست و هفتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران از امروز به مدت ۸ روز در هشت رشته ورزشی در شهر مقدس مشهد برگزار می شود.
در این دوره از رقابت ها بیش از ۱3۰۰ نفر از همکاران ورزشکار و مربیان آن ها در قالب 172تیم ورزشی از 31 استان در 8 رشته فوتسال، والیبال، شنا، شطرنج، تنیس روی میز، دو و میدانی، بدمینتون و تیر اندازی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
گفتنی است، در این المپیاد ورزشی در رشته ورزشی فوتسال 340 نفر در قالب 30 تیم، در رشته والیبال 190 نفر در قالب 17 تیم، در رشته تنیس روی میز 110 نفر در قالب 30 تیم، در رشته شنا 83 نفر در قالب 24 تیم، در رشته بدمینتون 25 نفر در قالب 8 تیم، در رشته تیراندازی 19 نفر در قالب 19 تیم، در رشته دو و میدانی 56 نفر در قالب 20 تیم و در رشته شطرنج 120 نفر در قالب 24 تیم شرکت کرده اند