تساوی استقلال و تراکتور در پایان ۹۰ دقیقه
تساوی استقلال و تراکتور در پایان ۹۰ دقیقه
استقلال و تراکتور در پایان ۹۰ دقیقه دیدارشان در چارچوب جام حذفی به تساوی بدون گل رضایت دادند تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

به گزارش حاشیه ورزش ، استقلال و تراکتور امروز (پنجشنبه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

استقلال صفر – تراکتور صفر

گل: –

کارت زرد: صفا هادی (تراکتور، دقیقه ۵۹)، مهدی مهدی‌پور (استقلال، دقیقه ۷۰)، سعید مهری (استقلال، دقیقه ۸۱)، سیاوش یزدانی (استقلال، دقیقه ۸۳)، آرش قادری (تراکتور، دقیقه ۸۸)، روی ماتا (مربی استقلال، دقیقه ۸۹)، صالح حردانی (استقلال، دقیقه ۸۹)

کارت قرمز: –

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، پیمان بابایی، کوین یامگا و ارسلان مطهری.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، محمد آقاجان‌پور، پوریا آریاکیا (ابوالفضل رزاق‌پور، دقیقه ۸۴)، صفا هادی، گوستاوو، ریکاردو آلوز، محمد قنبری، محمدرضا عباسی (مهدی هاشم‌نژاد، دقیقه ۸۴) و رضا اسدی.

موقعیت‌های خطرناک

نیمه نخست

دقیقه ۱: حضور پرتعداد مهاجمان استقلال، مدافعان تراکتور را به اشتباه انداخت تا ارسلان مطهری را با لو دادن توپ در موقعیت تک به تک با اخباری قرار دهند اما دروازه‌بان تراکتور هوشیار بود و اجازه نداد که مهاجم استقلال موفق به گل‌زنی شود.

دقیقه ۸: کوین یامگا با فرار از پشت مدافعان تراکتور در آستانه ورود به محوطه جریمه بود اما هادی محمدی با تنه زدن، او را سرنگون کرد تا مانع شوت‌زنی مهاجم استقلال شود. کوپال ناظمی در این صحنه اعتقادی به خطا نداشت.

دقیقه ۲۲: نفوذ یامگا از جناح راست محوطه جریمه تراکتور با پاس رو به بیرون او همراه شد اما ارسلان مطهری قدر این موقعیت را ندانست و شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: رضا اسدی از فضای بین مدافعان استقلال استفاده کرد تا به پاس عالی ریکاردو آلوز برسد اما حسینی خروج خوبی داشت و این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۳۳: ریکاردو آلوز از جناح راست در نظر داشت که از روی ضربه ایستگاهی از زاویه‌ای بسته دروازه استقلال را باز کند اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲+۴۵: نفوذ ارسلان مطهری روی پاس کوین یامگا، با پاس بلند او به تیر دوم برای پیمان بابایی همراه شد اما بابایی با بی‌دقتی ضربه‌اش را از بالای دروازه به بیرون زد تا بهترین موقعیت نیمه نخست هم به گل تبدیل نشود.

دقیقه ۴+۴۵: رافائل سیلوا ارسال کرنر مهدی مهدی‌پور را در شلوغی محوطه جریمه به سمت دروازه تراکتور زد اما با وجود مهار دو ضرب اخباری، این ضربه گل نشد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: پیمان بابایی پس از نفوذ از بین مدافعان میانی تراکتور به داخل محوطه جریمه این تیم، سعی کرد با ضربه‌ای فنی دروازه اخباری را باز کند اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: شوت مهدی مهدی‌پور از روی ضربه ایستگاهی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: شوت گوستاوو از پشت محوطه جریمه درست به جایی رفت که حسین حسینی قرار داشت تا دروازه‌بان استقلال این توپ را به راحتی در اختیار بگیرد.

دقیقه ۷۷: ارسال ضربه ایستگاهی توسط ریکاردو آلوز روی سر صفا هادی فرود آمد که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: شوت محکم ارسلان مطهری از پشت محوطه جریمه به قادری برخورد کرد که بازیکنان استقلال در این صحنه اعتقاد داشتند که توپ به دست بازیکن تراکتور خورده و باید یک ضربه پنالتی به سود آبی‌پوشان اعلام شود.

دقیقه ۸۰: یکی دیگر از پاس‌های زیبای ریکاردو آلوز به رضا اسدی رسید اما او در موقعیتی تقریبا تک به تک با حسینی نتوانست دروازه استقلال را باز کند و شوتش با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.