تصمیم سرنوشت‌ساز کیانوش رستمی در مقابل اولتیماتوم برخواه
تصمیم سرنوشت‌ساز کیانوش رستمی در مقابل اولتیماتوم برخواه
با توجه به اولتیماتوم سرمربی تیم ملی وزنه برداری در مورد حذف نفرات از لیست قهرمانی جهان در صورت غیبت از اردو، همه منتظر تصمیم کیانوش رستمی برای ملحق شدن به اردوی تیم ملی هستند.

به گزارش حاشیه ورزش، محمد حسین برخواه پس از معرفی وزنه برداران دعوت شده به اردوی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در قهرمانی جهان  اولتیماتوم داد که همه وزنه برداران باید در اردو حاضر باشند و هر کسی غیبت کند از لیست جهانی حذف می شود.

به نظر می رسد روی صحبت برخواه با سهراب مرادی  و کیانوش رستمی باشد. البته ممکن است مرادی در قهرمانی جهان شرکت نکند اما کیانوش رستمی در این مدت تمرین داشته است و حتی گفته می شود او قرار است در دسته ۸۹ کیلوگرم وزنه بزند.

با توجه به اینکه رستمی سال‌هاست به تنهایی تمرین می کند و همراه با ملی پوشان در اردو حضور ندارد، با توجه به اولتیماتوم برخواه باید دید چه تصمیمی می گیرد.

نکته مهم این است که برخواه در مسابقات به هیچ عنوان رستمی را کوچ نمی کرد و علی جباری مربی تیم ملی بزرگسالان هم که به عنوان مربی رستمی منصوب شده بود، دیگر در این تیم مسئولیتی ندارد و عملا رستمی هم بدون مربی مانده است.

تصمیم دیگری که قرار است اجرایی شود این است همه نفرات باید در رکورد گیری شرکت کنند و ترکیب براساس نتیجه رکورد گیری انتخاب می شود و رستمی هم اگر واقعا تصمیم به حضور در قهرمانی جهان داشته باشد، باید برای رسیدن به دوبنده تیم ملی با دیگر نفرات بجنگند و این طور نیست که از قبل انتخاب شده باشد.

اکنون اردوی تیم ملی از سه شنبه هفته آینده آغاز می شود و باید دید رستمی چه تصمیمی می گیرد و طبق تصمیم فدراسیون جلو می رود و به اردو ملحق می شود یا همچنان در نظر دارد به تنهایی کار کند.

اگر رستمی همچنان بخواهد تنها تمرین کند با توجه به اتمام حجت برخواه که قطعا با هماهنگی رییس فدراسیون بوده است به احتمال زیاد کار از این به بعد برایش سخت می شود و احتمال حذف شدنش از لیست اعزامی ها زیاد است مگر اینکه اتفاق خاص دیگری رخ بدهد.