تهمت تبانی غیرمنصفانه است
تهمت تبانی غیرمنصفانه است

یک عضو هیات مدیره ذوب‌آهن گفت: صحبت‌های فکری توجیه نتیجه نگرفتن است، چون نه مجتبی حسینی و نه باشگاه ما اهل چنین کارهایی نیست. رسول کربکندی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش درباره صحبت‌های محمود فکری در رابطه با تبانی بازیکنان این تیم در بازی مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: من آنجا نبودم اما این صحبت‌ها کذب […]

یک عضو هیات مدیره ذوب‌آهن گفت: صحبت‌های فکری توجیه نتیجه نگرفتن است، چون نه مجتبی حسینی و نه باشگاه ما اهل چنین کارهایی نیست.

رسول کربکندی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش درباره صحبت‌های محمود فکری در رابطه با تبانی بازیکنان این تیم در بازی مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: من آنجا نبودم اما این صحبت‌ها کذب است و صد درصد با شناختی که از تیم و مربی خودمان دارم می‌گویم چنین اتفاقی از سوی تیم ما امکان ندارد. صحبت‌های فکری توجیه نتیجه نگرفتن است و بازیکنان ما بعد از چند وقت دو شوت زدند و وارد دروازه شده و نمی‌دانم کجای این شوت‌ها تبانی است.

او ادامه داد: یکی از گل‌ها پنالتی بود که صد درصد بازیکن ما را زدند. گل دوم ما شوت بود که به سه کنج رفت و گل سوم هم شوتی بوده که به تیر دروازه خورد و وارد دروازه حریف شد. این تهمت‌ها بعد از ۲۷ بازی که بارها تاوان اشتباهات داوری را دادیم، غیرمنصفانه است. کسانی که چنین حرف‌هایی می‌زنند، باید به بازیکنان خودشان شک داشته باشند. از سمت ما، مطمئنم این حرف‌ها کذب محض است، چون نه مجتبی حسینی و نه باشگاه ما اهل چنین کارهایی نیست.

این عضو هیات مدیره ذوب‌آهن درباره دیدارهای آینده ذوب‌آهن گفت: ماندن تیم ما هم دست خودمان و هم دست سایپا است. سایپا باید با گل گهر، آلومینیوم و تراکتور بازی کند اما تیم ما هم تا آن‌جا که ممکن است باید امتیازات را جمع کند تا نگران بازی‌های سایپا نباشد. سه امتیاز از سایپا جلو افتادیم و این سه امتیاز می‌تواند به ما کمک کند اما به هر حال باید منتظر باشیم. در خانه با نساجی و مس رفسنجان بازی داریم و از این بازی‌ها باید امتیاز بگیریم. با سپاهان هم در اصفهان بازی داریم که بازی بسیار سختی است اما تیم ما باید انتحاری بازی کند، چون بعد از ۵۲ سال سخت است که تیم ما به لیگ دسته یک سقوط کند.