توقعم از خودم بیشتر بود
توقعم از خودم بیشتر بود
پرتابگر دیسک ایران در بازی های پارالمپیک توکیو ضمن اشاره به شرایط آب و هوایی مسابقات گفت: عملکردم از نظر رده بندی جهانی خوب است اما توقعم از خودم بیشتر بود.

به گزارش حاشیه ورزش، مهدی اولاد بعد از کسب مدال نقره پرتاب دیسک بازیهای پارالمپیک توکیو، گفت: در ایران رکورد خوبی داشتم. برای کسب مدال طلا به پارالمپیک آمده بودم. در ایران تجربه تمرین در هوای بارانی را نداشتیم. بخشی از تمریناتمان در جزیره کیش بود که بارانی نبود. در اردوها هم در دایره خیس پرتاب نکردیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پیش بینی شرایط تمرینی در این آب و هوا صورت نگرفته بود؟ تاکید کرد: بحث پیش بینی نیست. برای برگزاری اردوها بیشتر مدنظرشان شرجی بودن هوا بود. تقریبا در هوای بارانی تمرین نکرده بودم. در این شرایط دیسک در دست نمی ماند و پرتاب اول تا سوم دیسک از دستم در رفت. اگر یکی از این پرتاب ها درست انجام می شد، مدالم طلا می شد.

این پرتابگر دیسک ایران در پارالمپیک توکیو در پایان گفت: نفر اول این ماده حریف برزیلی است که رکورددار هم هست. من قبلا در رنکینگ سوم بودم که امروز به رده دوم صعود کردم.عملکردم از نظر رده بندی قابل قبول است ولی توقعم از خودم بیشتر بود.