توقف یاران محرمی در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا
توقف یاران محرمی در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا
دینامو زاگرب در غیاب ملی‌پوش ایرانی خود برابر لژیا ورشو لهستان به تساوی رسید.

به گزارش حاشیه ورزش، در چارچوب دیدارهای دور رفت مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۲-۲۰۲۱، تیم فوتبال دینامو زاگرب که همانند مسابقات قبل صادق محرمی را در ترکیب ابتدایی نداشت و روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب به مصاف لژیا ورشو لهستان رفت.

دینامو زاگرب که در مرحله قبل توانسته بود از سد اومانیا قبرس عبور کند و در دو مسابقه رفت و برگشت حریف خود را شکست دهد، در دیدار برابر لژیا ورشو لهستان به تساوی رضایت داد.

یاران محرمی پس از تساوی اخیرشان در لیگ یک کرواسی، در بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل لژیا ورشو لهستان نیز با نتیجه یک بر یک متوقف شدند تا کار سختی برای بازی برگشت در زمین حریف خود برای صعود داشته باشند.

صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب که در شروع فصل با بدشانسی و مصدومیت مواجه شده و پس از غیبت در چهار مسابقه، در دیدار اخیرشان برابر ریه‌کا روی نیمکت حضور داشت، مقابل لژیا ورشو لهستان نیز فرصت بازی به دست نیاورد و جزو نفرات ذخیره بود.

محرمی چنین شرایطی را در دینامو زاگرب تجربه کرده که موفق از آن خارج شده و حالا هم امیدوار است مثل سال قبل دوباره فرصت رسیدن به ترکیب و خودنمایی را به دست بیاورد.

  • منبع خبر : ایرنا