توکیو شبیه میزبان المپیک نیست!
توکیو شبیه میزبان المپیک نیست!

در آستانه شروع المپیک توکیو به شهری که قرار است میزبان بازی‌ها باشد شباهتی ندارد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از تلگراف، در آستانه شروع بازی‌های المپیک هیچ کس نمی گوید که توکیو یک شهر المپیک است زیرا جو المپیک در این شهر وجود ندارد. حداقل چیزی که از پنجره حمل و نقل […]

در آستانه شروع المپیک توکیو به شهری که قرار است میزبان بازی‌ها باشد شباهتی ندارد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از تلگراف، در آستانه شروع بازی‌های المپیک هیچ کس نمی گوید که توکیو یک شهر المپیک است زیرا جو المپیک در این شهر وجود ندارد. حداقل چیزی که از پنجره حمل و نقل رسمی دیده می‌شود این‌طور است که انگار قرار نیست بزرگ‌ترین رویداد ورزشی در این شهر شروع شود.

فرودگاه ناریتا جایی که حلقه‌های المپیک در آن حضور دارد، منطقه‌ای را به طور اختصاصی برای ورزشکاران، روزنامه‌نگاران یا کارگران مرتبط با بازی‌ها اختصاص داده است تا از تعاملات غیرضروری جلوگیری کند.

بسیاری از کارگران و داوطلبان از دستکش، عینک و چنین وسایلی استفاده می‌کنند. در پروازها و به درخواست دولت رزروهایی که ارتباطی با بازی‌های المپیک ندارند لغو شده‌اند.

در خیابان‌های پایتخت شما هیچ بنری از بازی‌ها نمی‌بینید.

مردم ژاپن از برگزاری این بازی‌ها در زمان اوج کرونا ناراحت هستند و در کل توکیو به شهری که میزبان بازی‌های المپیک است شباهتی ندارد.