تیم بارسلونا ما را اذیت کرد
تیم بارسلونا ما را اذیت کرد
سرمربی ایتالیایی رئال مادرید به ستایش از شاگردان ژاوی پرداخت و از نمایش خوب آنها با وجود شکست در ال کلاسیکو گفت.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از مارکا، جدال حساس رئال مادرید و بارسلونا در نیمه نهایی سوپر جام اسپانیا با پیروزی سه بر دو رئال به پایان رسید.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: باید صادقانه بگویم که بارسلونا نمایش خوبی در این بازی داشت. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فکر نمی‌کنم که بارسلونا بهتر از ما بود اما آنها هم خوب بازی کردند و ما را اذیت کردند.

سرمربی کهکشانیها ادامه داد: بازی بین دو تیم بزرگ بود و به همین خاطر هم پایاپای بود و طبیعی بود که ما هم اذیت شویم همچنانکه حریف را اذیت کردیم. بازی لذت بخشی بود اما روی نیمکت استرس بیشتری وجود داشت و اذیت شدیم. بازی را بسیار خوب آغاز کردیم اما بعد از گل عقب کشیدیم. در نیمه نخست شایسته پیروزی بودیم اما در دقایق پایانی روی یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم.

آنچلوتی در پایان گفت: در نیمه دوم بهتر شدیم. نمایش بدنی تیم بسیار عالی بود. تا پایان فشار بازی را تحمل کردیم. تغییراتی که دادیم به سود تیم بود. لوکاس واسکز بسیار خوب بود و والورده هم گلزنی کرد. ما خسته هستیم اما بسیار خوشحال هستیم. بنزما مثل همیشه خوب بود. ضربه ای به او وارد شد. اکنون زمان استراحت است و خود را آماده فینال می کنیم.