جدایی قطعی مطهری، ریگی و اسماعیلی از استقلال
جدایی قطعی مطهری، ریگی و اسماعیلی از استقلال
مدیرعامل استقلال اعلام کرد احتمال جدایی مسعود ریگی، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی از این تیم زیاد است.

به گزارش حاشیه ورزش ، ارسلان مطهری، مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی 3 بازیکن هستند که با وجود پایان قرارداد هنوز تمدید نکرده اند و بحث های زیادی درباره شان وجود دارد. این 3 بازیکن اما حالا در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته اند!

ارسلان مطهری و مسعود ریگی دو بازیکنی بودند که طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه استقلال انجام دادند اما توافقی حاصل نشد. از طرف دیگر مدیران باشگاه با فرشید اسماعیلی هیچ مذاکره ای نداشتند.

درباره 3 بازیکن مذکور طی روزهای گذشته شایعات و مسائل زیادی مطرح شد. شایعاتی مبنی بر اینکه توافقات مالی درباره شان صورت نگرفته و یا اینکه خودشان قصد دارند با پیشنهاد بهتر به تیم های دیگر بپیوندند.

حالا اما در پی حرف و حدیث های موجود امروز احمد مددی مدیرعامل استقلال در گفت وگو با برنامه تلویزیونی ورزش و مردم آب پاکی را درباره این 3 بازیکن روی دست آنها و هواداران ریخت و اعلام کرد که جدایی شان قطعی شده است.

مددی وقتی با سوال پیمان یوسفی مجری برنامه درباره وضعیت تمدید قرارداد با فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری مواجه شد، گفت: »این دو بازیکن در لیست تمدید قرارداد ها حضور ندارند!«

بیان این جمله غافلگیری مجری را در پی داشت و باعث شد که او سوال کند مطهری و اسماعیلی از استقلال جدا می شوند؟ مددی اینبار قاطعانه تر پاسخ داد: »آقای سرمربی محترم نظری روی این عزیزان ندارد و احتمال جدایی شان زیاد است.«

پیمان یوسفی در ادامه درباره وضعیت سایر بازیکنان تمدیدی از مددی پرسید و او گفت:»از بین بازیکنانی که قراردادشان تمام شده بود، از ابتدا اقای مجیدی داریوش شجاعیان را هم اعلام کرد که به او نیاز ندارد.«

در ادامه مجری ورزش و مردم درباره وضعیت مسعود ریگی سوال کرد که مدیرعامل استقلال صراحتا جدایی او را نیز تایید کرد: »آقای ریگی عدد بالایی را برای تمدید قرارداد به ما پیشنهاد کردند که توان پرداختش را نداریم.«

با این تفاسیر به نظر می رسد جدایی مطهری، ریگی و اسماعیلی از استقلال قطعی شده باشد. آبی ها در نقل و انتقالات نفراتی را برای پست های مختلف جذب کردند اما اینکه آیا بازیکنان جدید می توانند به خصوص در خط هافبک و خط حمله انتظارات هواداران را برآورده کنند یا خیر مساله ای است که نیازمند گذر زمان است.

چیزی که مشخص است احتمالا 3 بازیکن مذکور استقلال بعد از چند سال از این تیم جدا خواهند شد و این مساله هم با نظر فرهاد مجیدی صورت خواهد گرفت.