جذب 3 مدافع جدید تیم تراکتور
جذب 3 مدافع جدید تیم تراکتور
فراز کمالوند امیدوار است که در روزهای آینده بازیکنان مورد نظرش به فهرست تراکتور اضافه شوند.

به گزارش “حاشیه ورزش “، تیم فوتبال تراکتور در حالی تمرینات خود را آغاز کرد که نخستین تیمی است که تمرین‌های پیش فصل را استارت زده است.

 

با این حال در تمرین روز گذشته تراکتور نیز بازیکنان چندان زیادی حضور نداشتند و به همین خاطر کادرفنی تراکتور امیدوار است که در روزهای آینده بازیکنان مورد نظر جذب شوند.

 

باتوجه به جدایی محمدرضا خانزاده و اتمام قرارداد میثم تیموری و میلاد فخرالدینی، تی تی ها برنامه ویژه‌ای برای تقویت خود در خط دفاعی دارند. فصل گذشته نیز تراکتور در این بخش از زمین ضعف‌های جدی داشت و حالا کمالوند خرید سه بازیکن در این خط را در دستور کار قرار داده است.

تراکتور جذب امیرمحمد هوشمند را پیش از پایان فصل قطعی کرد و با او قرارداد بست اما باتوجه به اینکه او در لیست رسول خطیبی قرار داشت، حالا باید منتظر تصمیم نهایی فراز کمالوند درباره وی بود.

 

تراکتور احتمالا یک مدافع راست جذب خواهد کرد و کمالوند نام سه مدافع راست را در فهرستش قرار داده است. بنابراین احتمالا تراکتوری ها با خرید دو مدافع میانی و یک مدافع راست به استقبال لیگ برتر خواهد رفت و در سمت چپ نیز محمد مسلمی پور و ابوالفضل رزاق پور حضور خواهند داشت.