جلسه سئول نشینان برای تعیین تکلیف مراسم بدرقه کاروان در میان جولان کرونا
جلسه سئول نشینان برای تعیین تکلیف مراسم بدرقه کاروان در میان جولان کرونا

مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش در جلسه ای در مورد مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به المپیک تصمیم گیری می کنند. به گزارش حاشیه ورزش، مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی های المپیک، ابتدا قرار بود که ۱۰ تیر زیر برج پرچم برگزار شود که به تعویق افتاد و چهارشنبه هفته جاری […]

مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش در جلسه ای در مورد مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به المپیک تصمیم گیری می کنند.

به گزارش حاشیه ورزش، مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی های المپیک، ابتدا قرار بود که ۱۰ تیر زیر برج پرچم برگزار شود که به تعویق افتاد و چهارشنبه هفته جاری به عنوان روز برگزاری مراسم انتخاب شد اما ستاد مقابله با کرونا از  روز جمعه، تهران را به عنوان یکی از شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار دارد، معرفی کرد و حتی برخی مشاغل هم تعطیل شده اند.

با توجه به وضعیت حاد شیوع ویروس کرونا در تهران،  رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و نصرالله سجادی سرپرست کاروان قرار است جلسه ای را امروز (دوشنبه) داشته باشند تا در مورد مراسم بدرقه تصیم گیری کنند.

در این جلسه، در مورد برگزاری یا عدم برگزاری مراسم تصمیم گیری می شود همچنین اگر مراسم برگزار شود احتمال دارد محمدودیت‌هایی را اعمال کنند.

قرار است در مراسم بدرقه، از لباس کاروان در المپیک توکیو هم رونمایی شود.

با توجه به اینکه ژاپن قوانین سخت گیرانه ای را در پیش گرفته و ورزشکاری که تست کرونایش مثبت شود، اجازه مسابقه دادن نخواهد داشت، بنابراین حضور ورزشکاران در این مراسم  می تواند ریسک فراوانی داشته باشد.