جنازه بازیکن استقلال هم به کسی التماس نخواهد کرد
جنازه بازیکن استقلال هم به کسی التماس نخواهد کرد
سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید تمرکز تیمش معطوف به بازی‌های باقی مانده نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر است.

به گزارش حاشیه ورزش ،بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال ، درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت پس از بازی با نود ارومیه در رقابت‌های جام حذفی گفت: خدا را شکر شرایط بازیکنان استقلال خوب است. در کل مشکل خاصی بعد از بازی نود ارومیه پیش نیامده بود و بازیکنان با قوت تمرینات خود را برگزار می‌کنند و خود را برای بازی با شهرخودرو در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر آماده می‌کنند.

او درباره رای پرونده بازیکن گابنی تیم گل‌گهر سیرجان و نظرات مختلفی که در این خصوص مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک تخلفی را تشخیص داده و رای صادر کرده است. دیگر در صلاحیت من نیست که درباره این پرونده صحبت کنم. آن‌هایی که حقوق خواندند و قانون می‌دانند، باید درباره این پرونده نظر بدهند و این افراد صلاحیت لازم را دارند. به نظر من رای عادلانه بوده است و افراد متخصص درباره این پرونده احکام مورد نظر را صادر کردند.

طاهری در پاسخ به این سوال که آیا محمد دانشگر و وریا غفوری به بازی با شهرخودرو می‌رسند یا خیر؟ گفت: وریا غفوری مصدوم است و به بازی با شهرخودرو نمی‌رسد و محمد دانشگر هم هنوز معلوم نیست به بازی می‌رسد یا خیر.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به صحبت‌های یحیی بهاری، مدیرعامل نود ارومیه که اظهار کرد “بازیکنان استقلال در داخل زمین به بازیکنان نود ارومیه گفتند که اعتبار و آبروی‌مان رفته است و شما که قصد قهرمانی ندارید پس جان مادرتان در مقابل ما محکم بازی نکنید”، خاطرنشان کرد: در تاریخ باشگاه استقلال، بازیکنی نبوده است که به تیمی بگوید به ما گل نزنید. این حرف‌ها برای مطرح شدن است و او یک هفته است به خاطر بازی با استقلال،‌ خواسته خودش را مطرح کند. به نظر من این ماجرا زیاد ادامه پیدا کرده است و باید به پایان برسد. ما یک فوتبالی با نود ارومیه برگزار کردیم و تمام شد. شما دارید از بزرگ‌ترین تیم فوتبال ایران صحبت می‌کنید. باید آدم بداند چه چیزی دارد می‌گوید. این حرف‌ها در شان استقلال نیست. جنازه بازیکن هم استقلال به هیچکس التماس نمی‌کند.

او درباره برنامه استقلال برای تقابل تیمش مقابل شهرخودو در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر خاطرنشان کرد: ما روز پنج‌شنبه یک جلسه تمرینی برگزار می‌کنیم و پس از آن به مشهد می‌رویم و خود را برای این بازی آماده می‌کنیم.

طاهری در پایان در واکنش به گمانه‌زنی‌هایی که درباره لیست ورودی و خروجی فرهاد مجیدی برای نقل و انتقالات نیم‌فصل لیگ اظهار کرد: در طول‌ سال‌هایی که من در فوتبال بودم، در نقل و انتقالات نیم‌فصل و پیش از شروع لیگ، آنقدر نقل و انتقلات خیالی انجام می‌شد که انتها نداشت. این گمانه‌زنی‌ها هم حاشیه‌ای بیش نیست و فرهاد مجیدی هیچ صحبتی برای نقل و انتقلات نیم‌فصل مطرح نکرده است. ما تمرکز خود را برای بازی‌های باقی‌مانده نیم فصل گذاشتیم و به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.