جنجالی‌ترین انتخابات سال در مشهد
جنجالی‌ترین انتخابات سال در مشهد
از معاون جنجالی استقلال تا داوران سرشناس در سودای ریاست!

به گزارش حاشیه ورزش

مهلت نام‌نویسی کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان خراسان رضوی به پایان رسید و 15 نفر برای حضور در این انتخابات نام‌نویسی کردند.
هیات فوتبال خراسان رضوی در چهار سال گذشته حواشی پرشماری را پشت سر گذاشته و مهم‌ترین اتفاق پیرامون این هیات ، میزبانی از دیدار تیم‌های ملی ایران و لبنان بود که با حواشی جنجالی این مسابقه پایان رسید و همچنان پرونده آن بسته نشده است. بعد از گذشت دوره چهارساله ریاست احسان اصولی که این روزها در فدراسیون فوتبال چندین مسوولیت مختلف دارد، حالا همگان در انتظار برگزاری انتخابات دوره جدید هستند.
کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال اساسنامه انتخابات هیات‌های فوتبال را اصلاح‌کرده که این اصلاحیه به‌شدت موردانتقاد جامعه فوتبال قرارگرفته و قرار است جلسه‌ای در زمینه اصلاح این اساسنامه انجام شود. خداداد عزیزی مهاجم مشهدی سابق تیم ملی ایران در واکنش به مشکلات این اساسنامه گفت: «کسانی که بند‌های اساسنامه انتخابات هیات‌های فوتبال استانی را نوشته‌اند برای خودشان نابغه هستند! به آنان تبریک می‌گویم. مطابق این اساسنامه فقط کسانی که در فدراسیون و هیات‌های ورزشی سمت دارند می‌توانند در انتخابات شرکت کنند، بنده به‌عنوان یک شخصیت فوتبالی نمی‌توانم رییس هیات فوتبال شوم.»
هنوز زمان برگزاری انتخابات هیات فوتبال خراسان رضوی مشخص نشده اما 15 نفر برای حضور در این انتخابات اعلام کاندیداتوری کرده‌اند که در کنار چندین چهره گمنام، حضور برخی افراد در نوع خود جالب‌توجه است؛ از نامزدی دوباره احسان اصولی برای ریاست بر هیات فوتبال خراسان رضوی تا حضور محسن ترکی و محسن قهرمانی به‌عنوان دو داور پیشکسوت فوتبال ایران . حسین علوی‌مقدم که حضوری جنجالی در تیم استقلال داشت و حتی در نقش معاون فرهنگی هم در این باشگاه سابقه فعالیت دارد ، یکی دیگر از کاندیداها است.