جنجال بزرگ در نقش جهان
جنجال بزرگ در نقش جهان
پس از سوت پایان دیدار سپاهان و گل‌‎گهر در نیمه نهایی جام حذفی شاهد یک درگیری تمام عیار و البته رفتاری ناشایست از سوی ماساژور سپاهان بودیم.

حاشیه ورزش:

سوت پایان مسابقه به صدا درآمد. سپاهان پس از 11 سال موفق شد بار دیگر به فینال جام حذفی صعود کند و این نقطه عطفی در تاریخ باشگاه اصفهانی بود که توانست پس از مدت‌ها یکبار دیگر در آستانه کسب جام حذفی قرار بگیرد و امیدوار به پنجمین قهرمانی در دومین رقابت مهم فوتبال ایران باشد.
در حالی که بازیکنان سپاهان در حال شکرگذاری برای رسیدن به فینال و به آغوش کشیدن یکدیگر بودند و در سوی مقابل هم بازیکنان گل‌گهر نای بلند شدن از روی زمین را نداشتند، به یکباره کارگردان تلویزیونی مسابقه به متن یک درگیری عجیب رفت؛ جایی که یکی از اعضای تیم فوتبال سپاهان (ماساژور این تیم) در حال فرار از جایی بود که چند بازیکن گل‌گهر حضور داشتند و سرعت او برای گریز از بازیکنان گل‌گهر که با وجود خستگی برای رسیدن و گرفتن او استارت زده بودند، صحنه‌های عجیبی را خلق کرد و او نتوانست تعادلش را کنترل کند و مقابل نیمکت سپاهان با زمین برخورد شدیدی کرد.

2044014

در همین حین بازیکنان عصبانی گل گهر و در راس آنها علی علیزاده به این فرد رسیدند ولی میانجیگری اعصای دو تیم باعث شد که درگیری ادامه پیدا نکند.

2044010

چند دقیقه پس از پایان مسابقه فیلمی از درگیری‌های اعضای دو تیم منتشر شد که به شکل عجیبی شاهد پرتاب بطری از سوی ماساژور سپاهان و برخورد شدید آن به صورت علی علیزاده هستیم.

2044013

در همین لحظات بود که کارگردان تلویزیونی از ادامه تصاویر صرف نظر کرد ولی خبرنگار ورزش‌سه در ورزشگاه نقش جهان می‌گوید این پایان درگیری‌ها نبود و زد و خورد برخی از اعضای دو تیم تا رختکن هم ادامه پیدا کرده است.

2044015

بی‌شک کمیته انضباطی وارد این ماجرا خواهد شد و باید دید چه جرایمی برای این جنجال و خاطیان آن به ویژه ماساژور سپاهان که در متن درگیری قرار داشته در نظر خواهد گرفت.

2044016
2044017
2044009
2044011
2044008
2044018
باشگاه سپاهان تصاویری از فردین فقیمی مترجم مورایس در پایان بازی و جراحت دست او منتشر کرده که مربوط به همین درگیری‌‎های پس از سوت پایان مسابقه است.
2044005
همچنین باشگاه سپاهان تصوری از پارگی لب بالای سیاوش یزدانی به دلیل همین حواشی و  زد و خورد در پایان مسابقه مننتشر کرده است.
2044019
باشگاه گل‌گهر هم دو تصویر با این شرح درباره درگیری‌های پس از پایان بازی منتشر کرده است: «آثار ضربات سیاووش یزدانی روی صورت و بدن علی علیزاده و حمزه مظفری، بازیکن و مربی‌ گل گهر بعد از بازی در رختکن این تیم.»
  • منبع خبر : ورزش سه