حاشیه‌های بازی استقلال و تراکتور
حاشیه‌های بازی استقلال و تراکتور
سرمربی استقلال در جریان مصاف تیمش با تراکتور به عملکرد داوری معترض بود.

به گزارش حاشیه ورزش ، در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی، دو تیم استقلال و تراکتور از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل انجامید.

در دقیقه ۵۸ مسابقه، روزبه چشمی با صفا هادی برخورد شدیدی داشت که باعث شد این بازیکن احساس درد شدیدی کند. او لحظاتی بعد توانست به بازی ادامه دهد اما هادی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

رضا اسدی بار دیگر با برخورد به بازیکن استقلال، در نیمه دوم مسابقه، دچار آسیب دیدگی شد. در دقیقه ۶۲ این دیدار، رافائل سیلوا و اسدی پس از برخورد با یکدیگر احساس درد شدیدی کردند و این مساله باعث شد تا کادر پزشکی دو تیم دست به کار شوند. دو بازیکن پس از دقایقی توانستند به شرایط بازی برگردند. توقف بازی باعث شد که کادر فنی استقلال و تراکتور از فرصت استفاده کنند و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کنند.

در اواسط نیمه دوم،‌ صفا هادی روی یکی دیگر از بازیکنان استقلال، سعید مهری خطا کرد. پس از این اتفاق، ساپینتو بار دیگر جنجال‌آفرین شد. به نظر می‌رسید که او اعتقاد داشت که هادی با خطای دوم خود روی بازیکن استقلال باید کارت زرد دوم را دریافت می‌کرد اما داور مسابقه به چنین چیزی اعتقاد نداشت.

در دقیقه ۷۰، مهدی مهدی‌پور به علت خطا روی بازیکن تراکتور از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. او هنگامی که توسط داور جریمه شد، معتقد بود که توپ را زده و این مساله را با صدای بلند به گوش داور رساند اما داور مسابقه توجهی به این مساله نداشت و مهدی‌پور را جریمه کرد.

در دقیقه ۷۹، ارسلان مطهری با نفوذ به نیمه زمین تراکتور صاحب موقعیت شد اما ضربه او به بازیکن تراکتور برخورد کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که بازیکنان استقلال معتقد بودند توپ به دست بازیکن تراکتور در محوطه جریمه برخورد کرده و در طی این اعتراض، ساپینتو بیشتر از همه حرص و جوش می‌خورد!