حامد امیری پارالمپیک توکیو را از دست داد
حامد امیری پارالمپیک توکیو را از دست داد

پرتابگر پارالمپیکی در پرتاب نیزه به دلیل آسیب دیدگی در تمرینات، بازی‌های پارالمپیک توکیو را از دست داد. حامد امیری در گفت‌وگو با حاشیه ورزش، اظهار کرد: دو هفته پیش در اردوی آمادگی لاهیجان به دلیل فشار تمرینات دچار آسیب دیدگی شدم که پس از گرفتن عکس و ام آر آی متوجه شدم که پشت […]

پرتابگر پارالمپیکی در پرتاب نیزه به دلیل آسیب دیدگی در تمرینات، بازی‌های پارالمپیک توکیو را از دست داد.

حامد امیری در گفت‌وگو با حاشیه ورزش، اظهار کرد: دو هفته پیش در اردوی آمادگی لاهیجان به دلیل فشار تمرینات دچار آسیب دیدگی شدم که پس از گرفتن عکس و ام آر آی متوجه شدم که پشت بازوم پاره شده و دیگر امکان شرکت در بازی‌های پارالمپیک توکیو را ندارم.

او گفت: برای حضور در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲ سال پی در پی سختی زیادی را تحمل کردم و تحت فشار تمرینات سنگینی بودم که متاسفانه با این آسیب دیدگی تمام زحماتم از بین رفت.

این پرتابگر پارالمپیکی با بیان این که دیگر حاضر نیستم در ورزش حرفه‌ای فعالیت داشته باشم، خاطرنشان کرد: با آسیب دیدگی ایجاد شده تصمیم گرفتم بعد از ۳۰ سال از ورزش حرفه‌ای خداحافظی کنم و به زندگی عادی خود برگردم.

وی در پایان هم‌چنین درباره وضعیت سهمیه خود گفت: در این زمینه کمیته ملی پارالمپیک باید تصمیم بگیرد که چه کسی را می‌تواند در پرتاب نیزه جایگزین من در پارالمپیک توکیو کند.