حدادی‌فر صاحب ذوب‌آهن است
حدادی‌فر صاحب ذوب‌آهن است
کاپیتان ذوب‌آهن معتقد است گل دوم استقلال در شرایط آفساید به ثمر رسید.

به گزارش حاشیه ورزش ؛ مسعود ابراهیم‌زاده پس از شکست دو بر صفر ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: فوتبال امروز روی بد خودش را به ذوب‌آهن نشان داد. موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. در نیمه اول سه، چهار فرصت تک به تک داشتیم که تبدیل به گل نشد و به بیرون زدیم.

او ادامه داد: تیم ما جوان است و یک سری از نفرات برای اولین بار مقابل استقلال بازی می‌کردند و استرس داشتند، اما مطمئن باشید روز به روز بهتر می‌شویم. حق ما باخت به استقلال نبود و ان‌شاالله در ادامه فصل شرایط ما بهتر می‌شود.

مدافع چپ ذوب‌آهن درباره اینکه به‌عنوان کاپیتان این تیم انتخاب شده است، ابراز کرد: بازوبند دست کسانی بوده که از نظر اخلاقی و فوتبالی خیلی بزرگتر از من بوده‌اند. آقای حدادی‌فر دوست، رفیق و بزرگتر من کاپیتان ذوب بوده و به نوعی صاحب ذوب‌آهن محسوب می‌شود و بیش از ۲۰ سال در این تیم حضور داشته است. الان هم بازوبند به من رسیده که امیدوارم امانت‌دار خوبی باشم و به تیم ذوب‌آهن کمک کنم.

ابراهیم‌زاده یادآور شد: دو سال خیلی سخت در ذوب‌آهن داشتیم، اما ان‌شاالله امسال بهترین فصل ذوب باشد. به این باخت نگاه نکنید چون تیم ما خیلی خوب است.

او در خصوص حضور مهدی تارتار روی نیمکت ذوب‌آهن گفت: همه سبک بازی ما را می‌بینند که نمایش هجومی و از بالا داریم و تیم ما با نظم و انضباط کار می‌کند. مطمئن باشید ذوب‌آهن بهتر از این می‌شود و ان‌شاالله VAR هم بیاید تا اتفاقات این چنینی نبینیم چون فکر می‌کنم گل دوم استقلال یک‌مقدار آفساید بود ولی این بازی گذشت و به استقلال تبریک می‌گویم.