حسرت یواخیم لوو از شکست برابر انگلیس
حسرت یواخیم لوو از شکست برابر انگلیس

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از شدت ناراحتی و افسوس بعد از شکست برابر انگلیس سخن گفت. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان باوجود آنکه فرصت های گلزنی خوبی برابر انگلیس داشت اما با دو گل شکست خورد تا وداعی تلخ با یورو 2020 داشته باشد. یواخیم لوو، […]

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از شدت ناراحتی و افسوس بعد از شکست برابر انگلیس سخن گفت.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان باوجود آنکه فرصت های گلزنی خوبی برابر انگلیس داشت اما با دو گل شکست خورد تا وداعی تلخ با یورو 2020 داشته باشد.

یواخیم لوو، سرمربی ژرمن ها بعد از بازی گفت: احساس ناامیدی بزرگی داریم. انتظار بیشتری از تیم داشتم. در چنین دیدارهای بزرگی باید بهتر از فرصت های به دست آمده استفاده کرد.

او ادامه داد: فرصت های خوبی را خلق کردیم. مولر می توانست کار را به تساوی کشاند و یا هاورتز ما را جلو اندازد اما متاسفانه از این فرصت ها بهره نگرفتیم. از اینکه در این مرحله حذف شدیم احساس تلخی داریم و ناراحت هستیم.

لوو در پایان گفت: ما ناراحت و متاسف هستم چرا که امید و شور هواداران را از بین بردیم. امید زیادی به درخشش تیم در یورو داشتیم اما متاسفانه باید به خانه برگردیم.

دوران یواخیم لوو در تیم ملی فوتبال آلمان به پایان رسید. او از سال 2004 هدایت تیم را برعهده داشت و توانست قهرمانی در جام جهانی را به دست آورد. قرار است که هانسی فلیک جایگزین لوو در نیمکت ژرمن ها شود.