خدانگهدار کی‌روش!
خدانگهدار کی‌روش!
تیم ملی فوتبال مصر پیروزی برابر گینه بیسائو را به هواداران این تیم هدیه کرد و قول داد که تیم در بازی‌های بعدی بهتر ظاهر شود.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال مصر در دومین بازی خود در جام ملت‌های آفریقا موفق شد با تک گلی که محمد صلاح به ثمر رساند برابر گینه بیسائو به پیروزی دست پیدا کند.

کارلوس کی‌روش از نمایش شاگردانش در این دیدار راضی است و به ستایش از آن‌ها پرداخت.

او در نشست خبری بعد از بازی گفت: امشب شخصیت و هویت تیمی خود را نشان دادیم و توانستیم فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کنیم. ما سه توپ به تیره زدیم و یک گل هم به ثمر رساندیم. در دیدار قبلی برابر نیجریه هم داور یک ضربه پنالتی به سود ما نگرفت.

کی‌روش ادامه داد: می‌توانستیم گل‌های بیش‌تری در این بازی به ثمر برسانیم. حریف تیم بسیار منظمی نشان داد. همه در تیم ملی مصر هم‌چون یک خانواده در تلاش هستند. همه بازیکنان ارزش پیراهنی را که برتن می‌کنند می‌دانند و از جایگاه خود به خوبی آگاه هستند. من تنها ۶ روز قبل از جام ملت‌ها بازیکنان لژیونر را در اختیار گرفتم و طبیعی است که تیم از هماهنگی لازم برخوردار نباشد. این پیروزی را به هواداران هدیه می‌کنم و قول می‌دهیم که در بازی‌های بعدی بهتر ظاهر شویم.

هم‌چنین نوشته پشت پیراهن یک هوادار تیم ملی فوتبال مصر قبل از بازی این تیم برابر گینه بیسائو خبرساز شد.

این هوادار لباسی را بر تن کرده بود که روی آن نوشته شده بود: بای بای کی روش. ما حسام حسن را می‌خواهیم.

البته پیروزی تیم ملی فوتبال مصر برابر گینه بیسائو باعث شد تا این مربی پرتغالی نفس راحتی بکشد هر چند بعد از این بازی هم انتقادهای زیادی از کی‌روش شد.

کی‌روش با رییس فدراسیون فوتبال مصر هم به مشکل خورده است و رسانه‌ها از اختلاف این دو خبر دادند.

رییس فدراسیون فوتبال مصر بعد از شکست برابر نیجریه اجازه نداد که کی‌روش در یک برنامه زنده تلویزیونی شرکت کند و این باعث ناراحتی این مربی پرتغالی شده است.