خسته شدیم از داوری نادرست
خسته شدیم از داوری نادرست
دروازه‌بان استقلال می‌گوید کلین‌شیتی که موفق شد در داربی ۹۷ پایتخت به ثبت برساند، حاصل کار تیمی است.

به گزارش حاشیه ورزش ،‌ سید حسین حسینی، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پرسپولیس در داربی ۹۷ پایتخت اظهار کرد: داربی حساسیت‌های خودش را دارد. دو تیم شاید محتاط باشند و نتوانند به خوبی حمله کنند اما بازهم شاهد این بودیم که پنالتی ما را نگرفتند. من از آن سر زمین فهمیدم که آن صحنه پنالتی است و نمی‌دانم داور چطور تشخیص نداد. در بازی مقابل فجر، گل سالم ارسلان مطهری را نگرفتند و در بازی مقابل نفت آبادان هم پنالتی ما را نگرفتند و همین دو امتیازها باعث می‌شود، فرصت‌ها از دست برود و در نهایت هم تیم قهرمان با همین امتیازات قهرمان می‌شود. نمی‌دانم چه شد که ما ۳ هفته نتیجه گرفتیم، بعدش دوباره مشکلات داوری علیه ما آغاز شد. خسته شدیم اینقدر اعتراض کردیم.

او درباره کلین‌شیتی که در داربی به ثبت رساند، خاطرنشان کرد: کلین‌شیت حاصل کار تیمی است و از همه تیم تشکر می‌کنم. مهم‌تر از کلین‌شیت این بود که بازی را ببریم اما این اتفاق رخ نداد. من نسبت به فصول گذشته، شرایط بهتری داشتم و بعد از بازی مقابل فجر، آقای مجیدی تصمیم گرفتند که من بازی نکنم. من تمریناتم را انجام دادم و مشکل خاصی نبود. من هرکجا که باشم، آرزوی من موفقیت استقلال است.

حسینی درباره آفسایدی که به ضرر استقلال در نیمه اول بازی مقابل پرسپولیس گرفته شد، خاطرنشان کرد: من روی آن صحنه هم از آن سر زمین فهمیدم که آفساید نیست.