خطیبی علیه رکوردشکنی پرسپولیس
خطیبی علیه رکوردشکنی پرسپولیس
پرسپولیس می‌توانست فصل را بدون شکست به پایان برساند که باخت مقابل آلومینیوم مانع از این اتفاق برای سرخ‌پوشان شد.

به گزارش حاشیه ورزش، لیگ برتر در حالی به پایان رسید که در جدول رده‌بندی، تنها عدد یک مقابل باخت پرسپولیس دیده می‌شود، اتفاقی که می‌توانست برای آنها رخ ندهد ولی شاگردان رسول خطیبی در آلومینیوم اجازه ندادند این اتفاق برای سرخ‌پوشان بیفتد و موجب شکست آنها در اراک شدند.

خطیبی علاوه بر اینکه صعود تاریخی باشگاه آلومینیوم را رقم زد و در نیم‌فصل اول این تیم را به رتبه ششم جدول رساند، مهم‌ترین برد تاریخ فوتبال این شهر را در هفته سیزدهم مقابل پرسپولیس رقم زد؛ مسابقه‌ای که در پایان آن شادی چند ساعته در اراک برپا بود و البته همین برد مانع از رقم خوردن فصلِ بدون باخت برای شاگردان گل‌محمدی شد.

پرسپولیس در آن مسابقه با گل کمال کامیابی‌نیا پیش افتاد، اما شاگردان رسول خطیبی با دو تاکتیک خوب و مشابه توانستند دو بار دروازه سرخ‌پوشان را باز کنند و به پیروزی ۲ بر یک برسند تا ویژه‌ترین تصاویر از شادی اراکی‌ها روی نیمکت و خارج از ورزشگاه به ثبت برسد.

شاگردان گل‌محمدی در صورتی که می‌توانستند در اراک صاحب حتی یک امتیاز شوند، تبدیل به تنها تیم در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران می‌شدند که بدون باخت یک فصل را به پایان می‌رسانند ولی رسول خطیبی و تیمش مانع از رقم خوردن این اتفاق مهم برای پرسپولیس شدند.

خطیبی که در آستانه بازگشت به لیگ برتر است و گفته می‌شود به زودی هدایت یک تیم را عهده‌دار خواهد شد، دو هفته پس از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس، دو برد دیگر برابر تراکتور و نفت مسجدسلیمان به دست آورد تا نیم‌فصل خوبی برای گربه سیاه سرخ‌پوشان در لیگ بیستم رقم بخورد.

  • منبع خبر : ورزش سه