خط قرمز یحیی روی ستاره های سابق پرسپولیس
خط قرمز یحیی روی ستاره های سابق پرسپولیس
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تمایلی به بازگشت دو ستاره سابق این تیم به جمع سرخپوشان پایتخت ندارد.

به گزارش حاشیه ورزش ، قهرمانی‌های متوالی پرسپولیس در سال‌های اخیر کمک زیادی به ترانسفر تعدادی از بازیکنان ملی پوش این تیم کرد. با این حال تعدادی از آنها نتوانستند جایگاه خود را در فوتبال باشگاهی حوزه خلیج فارس یا اروپا ادامه دهند و مجبور به بازگشت شدند.

فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی و وحید امیری نمونه‌هایی از ترانسفر ناموفق پرسپولیسی‌ها به خارج از کشور بودند که برای بازگشت به فوتبال ایران تصمیم گرفتند بار دیگر در جمع سرخپوشان حاضر شوند.

در این بین امیری و ترابی عملکرد خوب خود قبل از ترانسفر شدن را با پیراهن پرسپولیس تکرار کردند اما احمدزاده نتوانست مقابل فشار هواداران ایستادگی کند و تصمیم به جدایی گرفت.

بازگشت لژیونرهای پرسپولیس به جمع سرخپوشان در حالی رقم خورد که یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس حضور داشت تا بار دیگر شایعاتی در خصوص احتمال ادامه این مسیر توسط بازیکنانی نظیر رامین رضاییان و علیرضا بیرانوند مطرح شود.

این موضوع در حالی مطرح می‌شود که یحیی گل محمدی همچنان از ارائه لیست خرید خود در تابستان امتناع می‌کند و بازیکنی برای جذب معرفی نکرده است.

با این حال سرمربی سرخپوشان عدم تمایل خود به شروع مذاکره با رضاییان و بیرانوند را به مدیران باشگاه اعلام کرده است. او با توجه به حضور سعید آقایی در دفاع چپ و همچنین حضور مهدی شیری و سیامک نعمتی برای دفاع راست مشکلی ندارد تا پروژه بازگشت رامین رضاییان از لیگ ستارگان قطر منتفی شود.

همچنین بیرانوند نیز که در فصل گذشته برای آنتورپ بلژیک بازی کرده بود با وجود نیمکت نشینی‌های متوالی خود قصد بازگشت به پرسپولیس را ندارد.بیرانوند اعلام کرده که به مسیرش در فوتبال اروپا ادامه خواهد داد.

از سوی دیگر یحیی از شرایط حامد لک در پرسپولیس کاملاً راضی است و نمی‌خواهد جایگاه او را در چارچوب دروازه تیمش متزلزل کند. از این رو تصمیم به جذب دروازه بان اسم و رسم دار برای فصل آینده ندارد تا با چالش مدیریت آنها روبرو شود.