خودزنی در تمرین فرانسه
خودزنی در تمرین فرانسه
مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه به خاطر آسیب دیدگی از فهرست این تیم خط خورد و جام جهانی را از دست داد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اکیپ، فهرست نهایی تیم ملی فوتبال فرانسه برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام شد. در فهرست اولیه فرانسه نام کریستوفر انکونکو مهاجم آماده لایپزیگ آلمان به چشم می‌آید و حتی او با تیم اصلی تمرین کرد و قرار بود که در جام جهانی ۲۰۲۲ به میدان برود اما این بازیکن هم به خاطر آسیب دیدگی جام جهانی را از دست داد.

در تمرین اخیر تیم ملی فوتبال فرانسه انکونکو به خاطر تکل شدید کاماوینگا مصدوم شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. او برای درمان بیشتر مصدومیت اردوی تیم ملی فوتبال فرانسه را ترک کرد و به این ترتیب جام جهانی را از دست داد.

فدراسیون فوتبال فرانسه مدارک و مستندات پزشکی انکونکو را به فیفا فرستاده است تا اجازه جایگزین کردن بازیکنی جدیدی را به جای انکونکو بگیرد.

این نخستین بازیکنی نیست که در فهرست نهایی فرانسه قرار دارد اما به خاطر آسیب دیدگی در روزهای پایانی جام را از دست می‌دهد. پیش از این هم کیمپمبه چنین مشکلی داشت و با بدشانسی جام جهانی را از دست داد و در فهرست نهایی قرار نگرفت.

تیم ملی فوتبال فرانسه با هدایت دیدیه دشان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ را به دست آورد. خروس ها از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ هم هستند و با تیم های تونس، استرالیا و دانمارک همگروه هستند.