درخشان: پرسپولیس را متهم می‌کنند تا ضعف‌شان دیده نشود
درخشان: پرسپولیس را متهم می‌کنند تا ضعف‌شان دیده نشود
پیشکسوت پرسپولیس بار دیگر با رد حمایت از این تیم در مسیر قهرمانی، شاگردان یحیی را شایسته دستیابی به جام در فصل بیستم دانست.

به گزارش حاشیه ورزش، حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس که سابقه سرمربیگری این تیم را نیز در کارنامه دارد، درباره دستیابی دوباره شاگردان یحیی گل محمدی به عنوان قهرمانی گفت: ابتدا باید کسب این عنوان قهرمانی را به هواداران، اعضای کادرفنی ، بازیکنان پرسپولیس و کادر مدیریتی باشگاه تبریک بگویم این موفقیت به تنهایی به دست نمی‌آید و همه این عوامل در این موفقیت سهیم بودند.این یک اصل مهم است وقتی انسجام و برنامه ریزی باشد همه چی به خوبی پیش می‌رود و یک تیم می‌تواند به موفقیت برسد که خداراشکر این اتفاق برای پرسپولیس رخ داد و آنها برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ شدند. اما این پیروزی مسئولیت بازیکنان و کادرفنی را بیشتر می‌کند و ما کار سخت تری در لیگ قهرمانان در پیش خواهیم داشت و حالا نوبت آن است که با قهرمانی در این جام کلکسیون خود را تکمیل کنیم.

وی درباره روند سرخ‌ها برای دستیابی به این جام می‌گوید: طبیعی است وقتی یک تیم در فینال لیگ قهرمانان شکست می‌خورد افت می‌کند اما این مشکل نتوانست به این تیم صدمه چندانی بزند چرا که انسجام پرسپولیس در این ‌سالها و همچنین تجربه این تیم باعث شد این تیم مشکلات را مرتفع کند و آنها را پشت سر بگذارد. از طرفی پرسپولیس در نیم فصل خریدهای خوبی داشت و بازیکنان جدید به این تیم کمک شایانی کردند و یکی از نقاط قوت پرسپولیس در راه قهرمانی لیگ برتر بودند.

درخشان بار دیگر با رد حمایت از پرسپولیس در مسیر قهرمانی گفت: متاسفانه در کشور ما حواشی وجود دارد که اصلا عجیب و غریب است و ربطی به فوتبال ندارد. همه منتظر هستند مشکلی رخ دهد بگویند وزیر فلان کار را کرد. اگر وزیر کاری می‌کند پس شما چه کاره هستید؟ برای چی مسئولیت قبول می‌کنید؟ برای تیم های شما میلیاردی خرج می‌کنند اما هنوز نتیجه نمی‌گیرید. در زمان مربیگری من پرسپولیس مشکلات فراوانی داشت شاید اگر هزینه ای که برای تیم رقیب می‌شد برای پرسپولیس می‌کردند و بازیکن می‌گرفتیم من نتایج بهتری با پرسپولیس می‌گرفتم. هر تیمی که قوی باشد حق خود را در زمین می‌گیرد اینکه شما بیرون باشید بگوید فلانی فلان کار را کرد بهانه ای بیش نیست تا ذهن هوادار را منحرف کنند تا خودشان متهم نشوند. پرسپولیس با بازی‌ها خوب و نتایج خوبی که گرفت مستحق قهرمانی بود و شایستگی خود را ثابت کرد.

سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص عملکرد کادرفنی این تیم نیز گفت: مطمئن باشید تلاش کادرفنی نقش بسزایی در این موفقیت داشت. البته نقش مدیریت را فراموش نکنیم آنها به خوبی از کادرفنی حمایت کردند و نیازهای آنها را تا حدالامکان برطرف کردند تا تیم بتواند نتیجه بگیرد. خوشحالم یحیی موفق شد با پرسپولیس قهرمان شد و ثابت کرد وقتی از مربی ایرانی نیز حمایت شود می‌تواند با پرسپولیس به موفقیت های بزرگی برسد.

  • منبع خبر : ورزش سه