درخواست اصلاح قرارداد حامی مالی داوران
درخواست اصلاح قرارداد حامی مالی داوران
سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال معتقد است قرارداد حامی مالی داوران باید بازنگری و اصلاح شود.

به گزارش حاشیه ورزش، خداداد افشاریان در این باره عنوان کرد: با توجه به اینکه رکن اصلی تمام بازی‌ها داوران هستند و بی‌شک کسانی که به‌عنوان حامیان مالی از داوران حمایت می‌کنند، از اهمیت بالایی برای فدراسیون فوتبال برخوردار هستند، چراکه داوران در تمام مسابقات لیگ کشور در تمام رشته‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان حضور دارند. همانطور که همه به این موضوع آگاه هستند، فوتبال پربیننده‌ترین پدیده موجود در رسانه‌ها و خصوصا صدا و سیماست که با توجه به اقبال جامعه به خوبی دیده مى‌شود.

او در این خصوص گفت: متاسفانه رقم مالی این قرارداد خیلی پایین است. حتی نظریه کارشناسی دادگستری در رابطه با این موضوع انجام داده‌ایم که حاکی از آن است که این قرارداد باید چندین برابر رقم موجود باشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: آنچه مسلم است با توجه به نظر عزیزی‌خادم، ایشان مجاز هستند نسبت به این موضوع تصمیمات موثر و مقرون به فایده‌ای را برای فدراسیون بگیرد.

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال تصریح کرد: چنانچه این شرکت به این نتیجه رسید که بتواند مبلغ قرارداد را به مقدار قابل توجهی افزایش دهند، بی‌شک تا پایان سال آینده در کنار ما خواهند بود، در غیر این‌صورت فدراسیون فوتبال این قرارداد را لغو و به فکر حامی جدیدی برای داوران خواهد بود. بدون تردید کمیته داوران در راستای اهداف فدراسیون قدم برمی‌دارد.

  • منبع خبر : ایرنا