درخواست تست دوپینگ در قزوین
درخواست تست دوپینگ در قزوین
مسابقات هفته نهم لیگ یک فوتبال روز سه‌شنبه با انجام 6 مسابقه آغاز می شود و در این روز تیم صدرنشین شمس آذر قزوین میزبان سایپا تهران است.

به گزارش حاشیه ورزش ، دیدارهای هفته نهم لیگ یک فوتبال در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود البته مسابقه دو تیم خلیج فارس ماهشهر و خیبرخرم آباد معوق شد و قرار شد کمیته انضباطی در مورد این بازی که دلیل تعویقش مشخص نشده تصمیم گیری کند. خیبر خرم آباد با سه مساوی متوالی و 12 امتیاز در رده ششم قرار دارد. تیم خلیج فارس ماهشهر هم با سه باخت متوالی 6 امتیازی و در رده پانزدهم جدول لیگ است.

شمس آذر قزوین تیم صدرنشین لیگ میزبان سایپا تهران است، شمس آذر با 17 گل زده به همراه فجرشهیدسپاسی تیم دوم جدول زهردار ترین خط حمله لیگ را دارد در مقابل اما سایپا فقط 3 گل خورده دارد که یکی از خطوط مستحکم دفاعی است. با این حال نارنجی‌پوشان تهرانی در گلزنی مشکلات فراوانی دارند و در 8 مسابقه فقط 5 گل زده‌اند که آماری نا امید کننده محسوب می شود. در کنار همه این‌ها درگیری محمود فکری سرمربی تیم سایپا در اهواز با مربی استقلال خوزستان هم از جمله اتفاقات دیگر مهمی است که همچنان سایپا با حواشی آن درگیر است. با این حال باشگاه سایپا از فدراسیون خواسته که در این مسابقه تست دوپینگ گرفته شود و هزینه آن را هم تقبل کرده است!

فجرشهید سپاسی تیم 16 امتیازی و رد دوم جدول لیگ میهمان تیم چوکا تالش 6 امتیازی و رده شانزدهمی جدول است که برای بقا می‌جنگد. هفته گذشته فجری‌ها جشنواره‌ای از گل مقابل تیم قعرنشین امیدوحدت یا همان شهرخودرو سابق انجام دادند و یازده گل به حریف زدند و این هفته هم به مصاف تیمی دیگر در قعر جدول می‌رود. البته چوکا حریف چغرتری است با این حال فجر در صورت برد می‌تواند به صدر جدول لیگ برسد.فجر به همراه استقلال ملاثانی تنها تیم‌های بدون باخت لیگ محسوب می‌شوند.

استقلال ملاثانی که در رده سوم جدول لیگ است هم به مصاف دریای بابل می‌رود که 4 هفته است شکست نخورده و در رده دهم جدول ایستاده است. البته ابراهیم اشکش سرمربی استقلال هفته گذشته به دلیل مشکلات مالی و حمایت نشدن از سوی مسئولان استانی از سمت خود استعفا کرد اما گفته می‌شود نباید این استعفا را جدی گرفت.

شهرداری همدان رده چهارمی هم به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه می‌رود که با 12 امتیاز روی پله هشتم ایستاده است.

برنامه مسابقات و اسامی داوران هفته نهم لیگ یک:

سه‌شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱
شهرخودرو مشهد و مس شهر بابک ساعت 15
داوران: سیدابراهیم موسوی، حمید نادری، بابک قلی زاده، سیاوش خالقی
ناظر: ابوطالب طاهریان

خوشه طلایی ساوه و شهرداری همدان ساعت 15:15
داوران: عنایت قوچ کانلو، هادی طوسی، مهران مصطفوی، فرزین تمیزی
ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

چادر ملو اردکان و ون پارس اصفهان ساعت 15:15
داوران: ناصر جنگی، رشید پردل، شهرخ دانشور، محسن اسدی
ناظر: مختار مهدوی

شمس آذر قزوین و سایپا تهران ساعت 15:15
داوران: وحید زمانی، مهدی سیفی، کورش صارمی، حسین گنج خانی
ناظر: حسین طالقانی

چوکا تالش و فجر سپاسی شیراز ساعت 15:30
داوران: شهاب محمدی، اسماعیل احمدی، امین اسکندری، بهمن ممشلی
ناظر: کریم اصغرزاده

استقلال ملاثانی و رایکا بابل ساعت 16:30
داوران: مجتبی افرا، محسن بابایی، هادی ابراهیمی، رسول اولیایی
ناظر: حمید نظری

چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱
آرمان گهر سیرجان و شهرداری آستارا ساعت 15
داوران: مهدی اجاقی، محمد حیدری، داود عروجلو، رضا کریمی
ناظر: فرهاد خوشنواز

استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم ساعت 16:30
داوران: یاسر همرنگ، حامد صفایی، مرتضی باقری، حجت قپانوری
ناظر: مسعود فرح نیا

  • منبع خبر : ورزش سه