دعوت رئیس فدراسیون دوومیدانی به قطر
دعوت رئیس فدراسیون دوومیدانی به قطر

رئیس فدراسیون دوومیدانی به دعوت رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا برای شرکت در نشست کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ الماس قطر راهی این کشور شد. به گزارش حاشیه ورزش، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی به دعوت دهلان الحمد رئیس کنفدراسیون دو و میدانی قاره آسیا برای شرکت در نشست کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ الماس قطر […]

رئیس فدراسیون دوومیدانی به دعوت رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا برای شرکت در نشست کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ الماس قطر راهی این کشور شد.

به گزارش حاشیه ورزش، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی به دعوت دهلان الحمد رئیس کنفدراسیون دو و میدانی قاره آسیا برای شرکت در نشست کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ الماس قطر راهی این کشور شد.

با توجه به برگزاری رقابت‌های دو و میدانی لیگ الماس قطر و همچنین به منظور طرح و بررسی پاره‌ای از موضوعات پیرامون ایجاد ارتباط نزدیکتر میان فدراسیون ایران با کنفدراسیون  آسیا، دهلان الحمد از صیامی طی دعوت رسمی خواست تا صیامی به این کشور سفر کند.

این نشست امروز (پنج‌شنبه)در شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد.

رقابت‌های دو و میدانی لیگ الماس قطر هفتم خرداد ماه جاری با حضور برترین دو و میدانی کاران جهان برگزار خواهد شد. مهدی پیرجهان دونده ۴۰۰ متر بامانع ایران نیز در این مسابقات حضور دارد.