دو دلیل آنچلوتی برای بازگشت به رئال
دو دلیل آنچلوتی برای بازگشت به رئال
سرمربی رئال مادرید از دهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و گل راموس به عنوان دو دلیلی یاد کرد که باعث شد تا او تصمیم به بازگشت به کهکشانی ها بگیرد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از مارکا، کارلو آنچلوتی در بازگشت به رئال مادرید توانسته است که با این تیم نتایج خوبی کسب کند. رئال در آستانه قهرمانی در لالیگا است و در لیگ قهرمانان اروپا هم به نیمه نهایی راه پیدا کرده است.

آنچلوتی درباره دلیل بازگشت به رئال گفت: می دانم که در بزرگ ترین باشگاه جهان مربیگری می‌کنم. در این جا انتظارات بسیار بالا است و انتقادها هم زیاد است و باید آنها را قبول کرد. بازگشت به رئال یک اتفاق خاص بود. اصلا پیش‌بینی نمی‌کردم که دوباره به این تیم برگردم.

این مربی 62 ساله ادامه داد: دهمین قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا و گل خاصی که راموس در بازی فینال برای اتلتیکو مادرید به ثمر رساند باعث شد تا من دوباره به بازگشت به این تیم فکر کنم. من اکنون اینجا هستم چرا که راموس آن گل زیبا را به ثمر رساند. به راستی که گل بسیار زیبایی بود. اگر آن گل و قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا نبود اکنون من هم اینجا نبودم. رئال جایگاه خاصی در قلب من دارد؛ درست همان جایگاهی را که میلان دارد. احساس می کنم که همه در اینجا من را دوست دارند از رئیس باشگاه گرفته تا بازیکنان.

آنچلوتی درباره فلورنتینو پرس و تغییر او نسبت به دور قبل حضورش در رئال گفت: پرس اکنون آرام تر شده است و افکار او برای پیشرفت رئال کاملا روشن و شفاف هستند و اطمینان دارد که برنامه های او جواب خواهند داد. باشگاه رئال هیچ وقت دست از تلاش برنمی دارد. این تیم بیشترین قهرمانی و پیروزی را داشته است و به همین خاطر همواره به پیروزی فکر می کند.