رسانه لهستانی: فرانسوی‌ها مثل یک کودک از برد ایران خوشحال بودند!
رسانه لهستانی: فرانسوی‌ها مثل یک کودک از برد ایران خوشحال بودند!
یک رسانه لهستانی به باخت تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه واکنش نشان داد.

به گزارش حاشیه ورزش ،، sport.pl در خصوص باخت ۳ بر صفر ایران مقابل فرانسه نوشت: در دیدار فرانسه و ایران در لیگ ملت های والیبال، وضعیت بسیار عجیبی رخ داد زیرا امتیاز توسط لیبرو فرانسه به دست آمد.

فرانسوی‌ها بدون دردسر زیاد ۳ بر صفر ایران را شکست دادند. در ست سوم یک اتفاق غیرمعمول رخ داد چرا که لیبروی فرانسه برای تیمش امتیاز کسب کرد. پس از کسب این امتیاز، بازیکنان ولادیمیر آلکنو بسیار متعجب شدند.

لیبرو بازیکنی است که وظیفه آن فقط یک بازی دفاعی است و اصلا وظیفه حمله ندارد.

این سایت لهستانی با تیتر “بازی شگفت انگیز در لیگ ملت ها! فرانسوی ها مثل یک کودک خوشحال بودند” اقدام به انتشار این خبر کرده است.

به گزارش  حاشیه ورزش ، تیم ملی والیبال مردان ایران برای انجام چهاردهمین بازی خود در لیگ ملت‌ها از ساعت ۱۷:۳۰سه‌شنبه به مصاف لهستان می‌رود. این‌گونه جنگ روانی‌ها از تیم ملی والیبال لهستان انتظار می‌رفت چرا که این تیم در رده دوم قرار دارد و پیروزی مقابل ایران می‌تواند راه صعودش به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های والیبال را قطعی کند.

پیش از این در بدو ورود تیم های به لیگ ملت های والیبال، هتل ایران و لهستان یکی بود و همین حاشیه هایی را برای دو تیم ایجاد کرده بود.

از طرف دیگر، هواداران لهستانی کری‌هایی را برای بازی امروز شروع کرده‌اند. با توجه به اینکه ایران در این رقابت‌ها نتایج خوبی نگرفته، بسیاری از هواداران لهستانی این بازی را آسان می بینند اما ایران تیمی نیست که با این کری ها و جنگ روانی بازی را به سادگی از دست دهد.