رسمی؛ پیشنهاد رئال برای امباپه به پاریس رسید
رسمی؛ پیشنهاد رئال برای امباپه به پاریس رسید
رئال مادرید بالاخره قدم اول را برداشت و پیشنهادی رسمی و هنگفت برای جذب کیلیان امباپه ارسال کرد. پیشنهادی که در نگاه اول ردنشدنی به نظر می رسد.

به گزارش “حاشیه ورزش“، درست یک هفته قبل از بسته شدن بازار تابستانی، همچنان کیلیان امباپه مهم ترین سوژه نقل و انتقالات است و همچنان احتمال جدایی این ستاره فرانسوی از پاری سن ژرمن وجود دارد. رئال مادرید تحت هر شرایطی قصد دارد در همین تابستان کیلیان امباپه را جذب کند و به نظر می رسد خود این بازیکن نیز علاقمند به رخ دادن این انتقال طی چند روز آتی است.

شبکه RMC دیروز در گزارشی مدعی شد که این بازیکن پیشنهاد جدید تمدید برای پنج فصل به اضافه یک فصل اختیاری را رد کرده و می خواهد به رئال مادرید بپیوندد. به این ترتیب پاری سن ژرمن نیز حالا به فروش امباپه فکر می کند و با توجه به رد آخرین پیشنهاد تمدید، دیگر جدایی این بازیکن از نظر ناصر الخلیفی نیز غیرممکن نیست.

پیشنهاد جدید PSG که شامل افزایش قابل توجه حقوق برای این امباپه می است، توسط لئوناردو به این بازیکن منتقل شده، اما این بسته نیز مانند پیشنهادات قبلی رد شده است. احتمال جدایی کیلیان امباپه به قدری زیاد شده که پی اس جی در حال بررسی گزینه های جایگزین برای خروج احتمالی این بازیکن و تلاش برای امضای قرارداد با ریچارلیسون برزیلی، مهاجم قدبلند اورتون، البته با توصیه مستقیم نیمار است.

البته RMC در نهایت مدعی شده بود مدیران باشگاه پاری سن ژرمن هنوز پیشنهادی از مادرید دریافت نکرده اند ولی این پیشنهاد سرانجام ساعتی پیش ارائه شد.