رقابت 1+2 استقلالی با استقلال بر سر کسب سهمیه آسیا
رقابت 1+2 استقلالی با استقلال بر سر کسب سهمیه آسیا
دو سرمربی سابق استقلال رقابتی داغ و جدی با تیم استقلال بر سر کسب سهمیه آسیا برای فصل آینده آغاز کرده‌اند.

به گزارش حاشیه ورزش، شاگردان فرهاد مجیدی بعد از دو شکست پی در پی در لیگ برتر نه تنها شانس قهرمانی را تا حدود زیادی از دست دادند، بلکه حالا حتی در کسب سهمیه آسیایی هم کار ساده‌ای در پیش ندارند و برای این منظور رقبایی جدی دارند.

اگر باور کنیم شانس قهرمانی را باید به دو تیم سپاهان و پرسپولیس داد، دو سهمیه آسیا برای فصل آینده در لیگ هم به این دو باشگاه تعلق می‌گیرد و در آن صورت رقابت برای کسب سهمیه سوم بین ۳ تیم استقلال، گل گهر و آلومینیوم داغ است. این در حالی است که جواد نکونام و فولاد نتوانند از دیدارهای معوقه خود امتیاز کامل بگیرند چرا که در صورت پیروزی فولاد در دیدارهای معوقه، آنگاه این تیم هم یک مدعی جدی برای کسب سهمیه خواهد بود.

استقلالی‌ها برای به دست آوردن سهمیه سوم آسیا از لیگ برتر، دو تیمی را به عنوان رقیب کنار خود دارند که هدایت آنها بر عهده علیرضا منصوریان و امیر قلعه نویی است که خود از استقلالی‌های سابق هستند و سابقه سرمربیگری این تیم را هم دارند. شاید حتی به زودی جواد نکونام هم به این جمع اضافه شود.

باید تا انتهای فصل منتظر بود تا مشخص شود در رقابت فرهاد مجیدی با امیر قلعه نویی، علیرضا منصوریان و جواد نکونام کدام یک عملکرد بهتری داشته و موفق به کسب سهمیه آسیایی می شوند.