رودریگو رکورد رائول را شکست
رودریگو رکورد رائول را شکست
ستاره برزیلی رئال مادرید با گلی که برابر لایپزیگ در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند رکورد اسطوره رئالی ها را شکست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت، رئال مادرید در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیگ رفت و با نتیجه سه بر دو شکست خورد. گل دوم رئال مادرید را در این بازی رودریگو در دقیقه ۹۴ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

این ستاره جوان برزیلی با گلی که در این بازی به ثمر رساند تاریخ ساز شد. او به جوان ترین بازیکن تاریخ رئال تبدیل شد که توانسته است در لیگ قهرمانان اروپا از روی نقطه پنالتی گلزنی کند.

رودریگو با ۲۱ سال و ۲۸۹ روز به کم سن و سال ترین بازیکن تاریخ رئال تبدیل شد که در لیگ قهرمانان اروپا از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

پیش از این رائول با ۲۲ سال و ۲۶۱ روز رکورددار گلزنی از روی نقطه پنالتی برای رئالی ها در لیگ قهرمانان اروپا بود که رودریگو برزیلی این رکورد را در دیدار برابر لایپزیگ شکست.

رودریگو در فصل جاری عملکرد خوبی از خود نشان داده است. این بازیکن برزیلی هم مانند وینیسیوس بعد از آمدن کارلو آنچلوتی به کلی متحول شده است و به یکی از بهترین های تیمش تبدیل شده است.

رئال مادرید باوجود این شکستی که در دیدار برابر لایپزیگ تجربه کرد با ۱۰ امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی ماند این درحالی است که لایپزیگ با ۹ امتیاز در رده دوم جای دارد.