رونالدو: به هدفم در یوونتوس رسیدم/ به اینتر برای قهرمانی تبریک می‌گویم
رونالدو: به هدفم در یوونتوس رسیدم/ به اینتر برای قهرمانی تبریک می‌گویم
فوق ستاره پرتغالی ضمن تبریک قهرمانی اینتر، عنوان کرد به هدف خود در یووه رسیده است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس در این فصل توانست با رونالدو قهرمان جام حذفی شود و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد و رونالدو نیز عنوان آقای گلی در لیگ ایتالیا را به دست آورد.

کریستیانو رونالدو با انتشار پستی درباره شرایط خود در این فصل گفت:‌ زندگی و حرفه هر بازیکن فراز و نشیب دارد. سال به سال ، ما با تیم‌های خارق‌العاده ، با بازیکنان خارق العاده و اهداف بلند پروازانه روبرو هستیم. بنابراین ما همیشه باید بهترین تلاش خود را بکنیم تا خود را در سطح بالایی نگه داریم.

امسال ما نتوانستیم سری A را ببریم، به اینتر به خاطر این عنوان شایسته تبریک می گویم. با این حال من باید برای هر آنچه در این فصل در یوونتوس به دست آوردیم چه از نظر جمعی و چه از نظر فردی ارزش قائل شوم. سوپرجام ایتالیا ، جام حذفی ایتالیا و آقای گلی من را شاد می کند. در کشوری که هیچ چیز برای کسب آن آسان نیست.

با این دستاوردها من به هدفم رسیدم که از روز اول ورودم به ایتالیا برای خودم تعیین کرده بودم: قهرمانی در لیگ، جام حذفی و سوپرجام و همچنین بهترین بازیکن و بهترین گلزن در این کشور با بازیکنان فوق العاده و یک فرهنگ فوتبال کاملاً خاص.

من قبلاً گفته ام که رکوردها را تعقیب نمی کنم بلکه رکوردها مرا تعقیب می کنند. برای کسانی که منظور من از این حرف را نمی فهمند این بسیار ساده است: فوتبال یک بازی جمعی است. بنابراین ، من به این واقعیت بسیار افتخار می کنم: قهرمان انگلیس، اسپانیا و ایتالیا. قهرمان جام حذفی در انگلیس، اسپانیا و ایتالیا؛ برنده سوپرجام در انگلیس ، اسپانیا و ایتالیا؛ بهترین بازیکن انگلیس ، اسپانیا و ایتالیا. بهترین گلزن در انگلیس، اسپانیا و ایتالیا. بیش از ۱۰۰ گل برای یک باشگاه در انگلیس، اسپانیا و ایتالیا.

هیچ چیز با این احساس که مکه هواداران را در این کشورها شاد و خوشحال کنم برابر نیست. این همان چیزی است که من برای آن کار می کنم و این چیزی است که من را تحت تأثیر قرار می دهد و این چیزی است که من همیشه تا روز آخر به دنبال آن خواهم بود.

رونالدو در آخرین بازی فصل مقابل بولونیا نیمکت نشین بود و گزارش ها حاکی از آن است که او می تواند در تابستان علی رغم یک سال مانده به قرارداد ۳۱ میلیون یورویی بیانکونری را ترک کند.