رونی دست بردار رونالدو نیست؛ من باشم او را می‌فروشم
رونی دست بردار رونالدو نیست؛ من باشم او را می‌فروشم
ستاره پیشین شیاطین سرخ دست بردار انتقاد از کریستیانو رونالدو نیست و این بار گفت که رونالدو برای تیمش بازی نمی‌کند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از دیلی میل، وین رونی به یکی از منتقدان اصلی کریستیانو رونالدو تبدیل شده است.

رونی و رونالدو سال‌ها در منچستریونایتد در کنار هم بازی کردند و عملکرد بسیار خوبی هم از خود نشان دادند البته اختلافاتی هم داشتند و رونی نشان می‌دهد که این اختلافات جدی بوده است.

رونی که از فوتبال خداحافظی کرده است و به دنیای مربیان روی آورده به یکی از منتقدان اصلی کریستیانو رونالدو تبدیل شده و براین باور است که سران منچستریونایتد باید او را بفروشند.

او در یک برنامه زنده تلویزیونی شرکت کرد و با سوال جالب مجری برنامه مواجه شد.

مجری برنامه از وین رونی پرسید اگر کریستیانو رونالدو، هری کین و لیونل مسی را همزمان در اختیار داشته باشد کدام بازیکن را در ترکیب اصلی قرار می‌دهد، کدام بازیکن را نیمکت نشین و کدام بازیکن را خواهد فروخت؟

رونی این‌گونه پاسخ داد: لیونل مسی را در ترکیب اصلی قرار می‌دهم و هری کین را نیمکت نشین اما کریستیانو رونالدو را می‌فروشم چرا که او برای خودش بازی می‌کند و نه تیم.

این برای نخستین‌بار نیست که ستاره پیشین شیاطین سرخ و تیم ملی فوتبال انگلیس به انتقاد از کریستیانو رونالدو می‌پردازد. البته رونالدو هم پاسخ او را داد و گفت که شاید رونی به خاطر حسادت از او انتقاد می‌کند چرا که او همچنان در سطح نخست فوتبال جهان بازی می‌کند. این درحالی است که رونی مجبور به خداحافظی شده است.

کریستیانو رونالدو در جام جهانی ۲۰۲۲ هم حضور دارد. تیم ملی فوتبال پرتغال در گروه هفتم جام جهانی با تیم‌های اروگوئه، کره جنوبی و غنا هم‌گروه است.

انتهای پیام