زیدان: من به بازیکنان نگفته ام که می روم
زیدان: من به بازیکنان نگفته ام که می روم

سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر بیلبائو به خبر جدایی خود واکنش نشان داد و آن را رد کرد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از مارکا، رئال مادرید در هفته سی و هفتم لالیگا توانست با یک گل بیلبائو را از پیش رو بردارد. با این پیروزی رئال اختلاف دو امتیازی با […]

سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر بیلبائو به خبر جدایی خود واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از مارکا، رئال مادرید در هفته سی و هفتم لالیگا توانست با یک گل بیلبائو را از پیش رو بردارد.

با این پیروزی رئال اختلاف دو امتیازی با اتلتیکو را حفظ کرد تا همچنان امیدوار به کسب عنوان قهرمانی باشد و تکلیف قهرمان به هفته آخر کشیده شود.

زیدان بعد از بازی گفت: آخرین بازی ما برابر ویارئال خواهد بود که بدون شک بازی سختی خواهد بود وباید به خوبی خود را آماده آن کرد.خوشحالم که توانستیم بیلبائو را شکست دهیم و سه امتیاز را به دست آوریم. بازی سختی بود.

او درباره گلزنی ناچو گفت: او بار دیگر ارزش های خود را نشان داد.ناچو بازیکن بزرگی است و باید با پیراهن رئال خداحافظی کند.

زیدان بار دیگر به خبر جدایی خود در تابستان واکنش نشان داد و گفت: من به بازیکنان نگفته ام که از تیم جدا می شوم. چگونه می توانم در این شرایط سخت چنین چیزی را به آنها بگویم. آیا من چنین ریسکی را خواهم کرد؟

او ادامه داد: من فعلا سرمربی رئال مادرید هستم و باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهم. نمی شود که پیوسته درباره آینده صحبت کرد. تیم در شرایط سختی قرار دارد و باید به بازی برابر ویارئال فکر کرد.

رئال برای قهرمانی در لالیگا باید ویارئال را شکست دهد و از طرف دیگر هم اتلتیکو مادرید امتیاز از دست دهد.