سال 2023 ایران میزبان مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا
سال 2023 ایران میزبان مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا
طبق وعده رئیس فدراسیون والیبال، ایران در سال ۲۰۲۳ میزبان مسابقات قهرمانی مردان آسیا خواهد بود.

به گزارش حاشیه ورزش، طبق اخبار اعلام شده از سوی فدراسیون والیبال، مقرر شد که میزبانی مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در سال آینده و مسابقات قهرمانی مردان آسیا در سال ۲۰۲۳ به ایران برسد.

داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، با بیان اینکه  ایران در سال آینده میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا خواهد بود، گفت: در سال ۲۰۲۳ نیز ایران میزبان مسابقات قهرمانی مردان آسیا خواهد بود؛ البته سعی خواهیم کرد که برخی از این میزبانی ها را در استان های دیگر برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال اظهار کرد که درخواست میزبانی باشگاه های آسیا را هم در نشست آنلاین هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا مطرح کرده که نهایی شدن این موضوع به هماهنگی فدراسیون و باشگاه های فعال برمی گردد.

طبق گفته داورزنی به دلیل محدودیت های کرونایی در سال جاری امکان میزبانی این مسابقات برای ایران وجود نداشت اما برای سال آینده، فدراسیون والیبال برای میزبانی مسابقات باشگاه های آسیا درخواست داده است.

به گزارش ایسنا،  هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان از تاریخ ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی تهران درحال برگزاری است و با توجه به شرایط سخت کرونایی در ایران، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت که هرطور شده این مسابقات را پیگیری کند.